GRATULUJI

k vašemu rozhodnutí být klidnou a pohodovou mámou!

Objednávka Večerní relaxace pro unavenou mámu

  • Objednávám si Večerní relaxaci pro unavenou mámu za 295,- Kč vč. DPH.
  • Chci zdarma získat bonus 16 Afirmačních karet pro spokojenější mateřství ve formátu pdf.
  • Chci jako bonus relaxaci Výstup na horu Radosti.
  • Překontrolovala jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce.

Vzhledem k tomu, žijeme v Polsku, nabízím možnost platby pouze kartou, protože poplatek za bankovní převod do zahraničí by byl téměř stejný, jako za celou relaxaci. Pokud byste potřebovali jakkoli poradit, kontaktujte mě prosím na sarka@klidnamama.cz

 

Užijte si krásnou večerní relaxaci, která vás uvolní a zvedne vám jako mámě sebevědomí. 

Při poslechu této meditace mám hřejivý pocit, že jsem jedinečná máma. Pocity vlastní nedostatečnosti mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Svým uklidňujícím stylem mě přivádí na léčivou cestu sebeobjevování a sebelásky. Učí mě, jak se maminka může stát sama sobě milujícím rodičem.
GabrielaMaminka dvou synů
V životě každé mámy jsou dny nebo okamžiky, které by chtěla prožít jinak nebo lépe. Tato relaxace mi pomáhá naladit mé myšlení na pozitivní vlnu, uvědomit si, že pro své dítě jsem ta nejlepší máma i to, že já sama jsem tou nejdůležitější osobou. Oddychová relaxace, díky které se každá máma může alespoň na pár minut věnovat jen sama sobě.
LucieBrand Manager
Děkuji za meditaci. Tvůj klidný hlas mi pomohl zastavit se. Po poslechu meditace se cítím lehčeji, klidněji a jako matka sebevědoměji. Jsem ráda, že jsem mohla strávit čas sama se sebou a napojit se na sebe a své prožívání. Podařilo se mi pustit nepovedené situace s dětmi a začít s čistým štítem. Doporučuju hlavně, když máte doma více malých dětí a mezi nimi kojence.
Denisamáma dvou divoženek, píše blog www.nakupujemespolecne.cz
Vedena meditacia pre unavenu mamku mi uvolnila cele telo, skrze coho sa mi dokaze uvolnovat aj mysel. Rychle zregenerovanie i upokojenie, ktore by mohlo trvat aj navzdy...
JulianaArte-terapeutka, nakladatelka

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka@klidnamama.cz nebo volejte na +48 722 202 039.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.