Relaxace a afirmace pro
spokojenou mámu

 

  • Pečujete o celou svou rodinu a už potřebujete, aby někdo pečoval o vás?
  • Máte pocit, že po vás někdo něco neustále chce a že plníte nejdřív potřeby druhých, a až pak ty své?
  • Býváte navečer podrážděná, vyčerpaná a chtěla byste to změnit?
  • Přejete si být spokojenou mámou, co nemá před spaním pocit viny, že to měla zvládnout líp?

Stačí vám 12 minut...

... a budete mít znovu energii a elán, které vám chyběly. 

Třeba když dáte dítě spát do kočárku nebo pustíte staršímu dítku pohádku. 

Věnujte péči samy sobě tak, aby vám v mateřství bylo dobře. 

Relaxace mámám na míru

Tyto relaxace vám ukáží, jak se uvolnit, odpustit si a poděkovat si. Pomůžou vám změnit vnitřní nastavení tak, abyste se na sebe nedívala přísnýma očima, ale byla sama sobě laskavou přítelkyní

Jsou krátké tak, abyste jste si je mohla poslechnout ikdyž zrovna nemáte moc času, ale zároveň hluboce uvolňující. Díky tomu vám na konci náročného dne rychle a efektivně pomůžou. 

Večerní relaxace pro unavenou mámu

Hlavní relaxace, díky níž dostanete do rukou nástroj, díky kterému se během 10 minut

  • hluboce uvolníte;
  • zbavíte pocitu viny, že nejste tak dobrá máma, jak byste chtěla;
  • nabijete pozitivní energií;
  • napojíte víc sama na sebe;
  • získáte důvěru v sebe jako dobrou mámu; a
  • po skončení relaxace otevřete oči uvolněná a šťastná

Co při poslechu prožívala Vendula: 

"Milá Šárko, 

ráda bych Vám moc poděkovala za nádherné pohlazení na duši v podobě večerní relaxace pro unavenou mámu. Již delší dobu Vás sleduji na Instagramu a Váš profil slouží svému jménu; dodává mi zvláštní klid :-) A inspiraci k tomu.

Když jsem večerní relaxaci slyšela poprvé, přiznám se, že jsem ji celou probrečela, rozhodně to však nepovažuji za slabost, naopak. Byl to pláč potřebný a velmi očistný.
Teď už se vždycky těším, až se každý večer zaposlouchám. Je tak důležité slyšet, že středem všeho - a skoro se to slovo bojím takhle napsat a ještě zvýraznit (ale už se to učím) - tedy že středem všeho jsem JÁ. Teprve pak může dobře fungovat to všechno okolo.

Jak nemám ráda povinné činnosti, myslím, že tuto meditaci by si měla poslechnout alespoň jednou za svůj život “povinně” snad každá máma."

 

A 2 bonusy:

Relaxace Výstup na horu Radosti jako bonus

Jsou dny, kdy děti na mámě doslova visí. Ať už proto, že jim rostou zoubky, není jim dobře nebo si prochází separační úzkostí. A právě proto jsem připravila tuto relaxaci, která vás vezme v mysli na horu Radosti. Je to 11 minut dlouhá relaxace, díky které se zbavíte negativních pocitů a odpočinete si tak, abyste se na své děti znovu těšila. 

Pusťte si ukázku

BONUS - afirmační karty

Abych vám pomohla docílit toho, že se budete cítit jako máma spokojená, připravila jsem pro vás afirmační karty k vytištění. Ty dostanete k relaxaci zdarma.

Můžete si je uložit jako plochu na telefon nebo vytisknout a umístit třeba na noční stolek nebo na zrcadlo v koupelně.

Váháte?

Můžete si samozřejmě místo relaxace koupit láhev vína nebo čtyři tabulky čokolády či si dopřát krátkou masáž.

Anebo si pořiďte relaxaci, ke které se můžete kdykoli vrátit a pouštět si ji po každém náročném dni.

Stačí večer před spaním stisknout play a během 10-ti minut z vás opadne napětí a pocit selhání. Místo nich se dostaví hluboké uvolnění celého těla a pocit sebedůvěry a radosti. 

Cena 295,- Kč včetně DPH

Co na Večerní relaxaci říkají maminky, které ji už poslouchají:

Při poslechu této meditace mám hřejivý pocit, že jsem jedinečná máma. Pocity vlastní nedostatečnosti mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Svým uklidňujícím stylem mě přivádí na léčivou cestu sebeobjevování a sebelásky. Učí mě, jak se maminka může stát sama sobě milujícím rodičem.

GabrielaMaminka dvou synů

V životě každé mámy jsou dny nebo okamžiky, které by chtěla prožít jinak nebo lépe. Tato relaxace mi pomáhá naladit mé myšlení na pozitivní vlnu, uvědomit si, že pro své dítě jsem ta nejlepší máma i to, že já sama jsem tou nejdůležitější osobou. Oddychová relaxace, díky které se každá máma může alespoň na pár minut věnovat jen sama sobě.

Lucie Brand Manager, maminka dvou synů

Jsem racionálně uvažující člověk a na relaxace moc nejsem, ale jsem moc ráda, že jsem tuhle zkusila. Někdy i to, co člověk tuší, myslí si nebo možná i ví, je dobré slyšet od někoho jiného. A formou této krátké meditace to pro mě bylo příjemně uvolňující.

SilviaSpoluzakladatelka www.slowgraphy.cz

Děkuji za meditaci. Tvůj klidný hlas mi pomohl zastavit se. Po poslechu meditace se cítím lehčeji, klidněji a jako matka sebevědoměji. Jsem ráda, že jsem mohla strávit čas sama se sebou a napojit se na sebe a své prožívání. Podařilo se mi pustit nepovedené situace s dětmi a začít s čistým štítem. Doporučuju hlavně, když máte doma více malých dětí a mezi nimi kojence.

Denisamáma dvou divoženek, píše blog www.nakupujemespolecne.cz

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka@klidnamama.cz nebo volejte na +48 722 202 039.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.