Každodenní relaxace Vlny moře

Zdarma

Pro všechny ženy, které se chtějí zbavit vnitřního napětí, nabít se pozitivní energií a naladit se na sebe samu. 

Krátká relaxace, která dokáže kouzla

  • Zklidní vás a příjemně uvolní celé vaše tělo. 
  • Ukáže vám, kde leží vaše vnitřní síla. 
  • Zvedne vaše sebevědomí. 
  • Pohladí vás na duši. 

Jak se líbí Vlny moře ženám, které ji už poslouchají?

Vedena meditacia pre unavenu mamku mi uvolnila cele telo, skrze coho sa mi dokaze uvolnovat aj mysel. Rychle zregenerovanie i upokojenie, ktore by mohlo trvat aj navzdy... Stale sa vraciam k zvuku a vanku mora, co ma nadalej upokojuje v roznych situaciach.

Juliana Arte-terapeutka

Vždycky jsem se na hodinách jógy těšila na finální relaxaci. Vzhledem k časově náročné práci cvičím spíše doma a díky těmto nahrávkám si můžu udělat relaxaci, kdykoli potřebuji. Nejen při cvičení, ale i během dne, když se potřebuji uvolnit z pracovního napětí a naladit se opět na sebe a svůj dech.

JolaMarketingová koordinátorka

Šári, hned jsem si to pustila a je to nádhera! Na závěr jsem se přistihla s velkým úsměvem na rtech ;) Moc díky. Krásný hlas máš a krásná slova říkáš.

MichaelaMaminka dvou dcerek

Děkuji za meditaci. Tvůj klidný hlas mi pomohl zastavit se. Po poslechu meditace se cítím lehčeji, klidněji a jako matka sebevědoměji. Jsem ráda, že jsem mohla strávit čas sama se sebou a napojit se na sebe a své prožívání. Podařilo se mi pustit nepovedené situace s dětmi a začít s čistým štítem. Doporučuju hlavně, když máte doma více malých dětí a mezi nimi kojence.

Denisamáma dvou divoženek, píše blog www.nakupujemespolecne.cz