Relaxace Vlny moře

Pro všechny ženy, které se chtějí zbavit vnitřního napětí, nabít se pozitivní energií a naladit se na sebe samu. 

Krátká relaxace, která dokáže kouzla

  • Zklidní vás a příjemně uvolní celé vaše tělo. 
  • Ukáže vám, kde leží vaše vnitřní síla. 
  • Zvedne vaše sebevědomí. 
  • Pohladí vás na duši. 
  • Můžete si ji kdykoli poslechnout z mobilu a ponořit se do hlubokého klidu, aniž byste musela někam chodit nebo si zajišťovat hlídání. 

Relaxace pomáhá k hlubokému uvolnění už

0
ženám

Jak se líbí Vlny moře ženám, které ji už poslouchají?

Vedena meditacia pre unavenu mamku mi uvolnila cele telo, skrze coho sa mi dokaze uvolnovat aj mysel. Rychle zregenerovanie i upokojenie, ktore by mohlo trvat aj navzdy... Stale sa vraciam k zvuku a vanku mora, co ma nadalej upokojuje v roznych situaciach.

Juliana Arte-terapeutka

Vždycky jsem se na hodinách jógy těšila na finální relaxaci. Vzhledem k časově náročné práci cvičím spíše doma a díky těmto nahrávkám si můžu udělat relaxaci, kdykoli potřebuji. Nejen při cvičení, ale i během dne, když se potřebuji uvolnit z pracovního napětí a naladit se opět na sebe a svůj dech.

JolaMarketingová koordinátorka

Šári, hned jsem si to pustila a je to nádhera! Na závěr jsem se přistihla s velkým úsměvem na rtech ;) Moc díky. Krásný hlas máš a krásná slova říkáš.

MichaelaMaminka dvou dcerek

Děkuji za meditaci. Tvůj klidný hlas mi pomohl zastavit se. Po poslechu meditace se cítím lehčeji, klidněji a jako matka sebevědoměji. Jsem ráda, že jsem mohla strávit čas sama se sebou a napojit se na sebe a své prožívání. Podařilo se mi pustit nepovedené situace s dětmi a začít s čistým štítem. Doporučuju hlavně, když máte doma více malých dětí a mezi nimi kojence.

Denisamáma dvou divoženek, píše blog www.nakupujemespolecne.cz