Oslavme společně krásu zrození: 40% sleva na hypnoporodní relaxace a afirmace!

Slavím narozeniny společně s miminkem pod srdcem. A čím víc se o porody zajímám a čím více se v této oblasti vzdělávám, tím více si přeji, aby ženy rodily sebevědomě a ve své síle a děti přicházely na svět do milující náruče svých rodičů

A protože každému přání a snu je třeba jít trošku naproti, rozhodla jsem se dát dárek já vám: 360,- Kč na balíček hypnoporodních relaxací a afirmací. To je 40% dolů. Místo obvyklých 890,- Kč tak zaplatíte jen 530,- Kč.

Slevový kód, který stačí zadat při objednávce, je narozeniny.

Oslava a sleva končí za 

Vše, co potřebujete pro nádherný a vědomý porod, už máte v sobě. Objevte to s pomocí hypnoporodu. 

V balíčku najdete: 

  • 5 hypnoporodních relaxací pro těhotenství a porod;
  • audio afirmace pro porod;
  • 10 afirmačních karet k porodu; 
  • 1 relaxaci pro šestinedělí; a
  • relaxační hudbu. 

Teď se 40% slevou, tedy jen za 530,- Kč místo obvyklých 890,- Kč

Proč hypnoporod? 

Protože se to s ním má jako s bio potravinami. Nejde o nic nového, ale o návrat k přírodě a sama k sobě. 

A k tomuto návratu, který během těhotenství i porodu bude vést tělo, aby porodilo snadno a lehce tak, jak k tomu bylo stvořeno, vám pomůžou právě hypnoporodní relaxace. 

"Šárčin balíček je krásný dárek pro každou nastávající maminku. Už to, že si udělá čas sama na sebe a přitom nemusí nic vymýšlet, protože Šárka ji vším krásně provede. To je něco! Miminko se mi při poslouchání v bříšku krásně vrtělo a já se zbavovala všedního napětí a dopřála si luxus vědomé relaxace. Při poslouchání relaxace Klidná důvěra v krásný porod mi samy od sebe běžely hlavou krásné vizualizace a rty se mi samy zhouply do úsměvu. Balíček chci doporučit všem nastávajícím maminkám, které si chtějí užít těhotenství a mít krásný porod."
Klára JaníkováIlustrátorka a farmářka www.klarajanikova.cz
"Šárčiny relaxace se už pro mě staly takovou každodenní nutností. Nikdy předtím bych si nemyslela, že se naučím tak rychle relaxovat a "vypnout". Šárčin sametový a podmanivý hlas vás dokáže odpoutat od každodenní reality a přenést do jiné dimenze. A co víc, já u nich pravidelně usínám, takže moje chvílky s relaxacemi jsou opravdu odpočinkové."
Tereza ČermákováŠperkařka; www.terezacermakova.com
"Pro své první těhotenství jsem hledala nějakou jemnou a citlivou metodu, která bude podporovat přirozený porod a přirozené rytmy ženského těla. Když jsem se dozvěděla o metodě hypnoporodu, hned jsem se do ní zamilovala a začala v těhotenství cvičit pomalé dýchání a relaxace. Šárčin balíček relaxací a její klidný a vlídný přístup mi nyní moc pomáhají zklidnit moji mysl a uvolnit celé mé tělo. Doporučuji ho všem těhulkám, které chtějí v těhotenství vědomě pracovat sami se sebou a zbavit se obav či strachů, které jim těhotenství i porod přináší."
Bára Smrčinoválektorka jógy a průvodkyně cvičení pánevního dna, www.barborasmrcinova.cz
"Po celodenním shonu s malým čertíkem a druhým v bříšku jsou Šárčiny relaxace skvělým odreagováním na večer, kdy si můžu vychutnat chvilku jen pro sebe. Příjemná relaxační hudba i Šárčin hlas mi dovoluje se po celém dni uvolnit a odpočinout si. Relaxační balíček mohu z vlastní zkušenosti doporučit všem nastávajícím maminkám. Mně tato hudba velmi pomáhá i v období nevolností. Všechny nahrávky jsou velmi kvalitně zpracované a dostatečně dlouhé pro zrelaxování. Afirmační kartičky jsou pak příjemným bonusem, které budoucí maminku každý den podpoří v pocitu i myšlenkách, že vše probíhá a proběhne v tom nejlepším pořádku. Pozitivní naladění v těhotenství i před porodem je velmi důležité."
Eva VítkováMáma a blogerka,

Jmenuji se Šárka, jsem dula, lektorka hypnoporodu a nastávající maminka tří dětí. Společně s dulou, psycholožkou Julitou jsme vytvořily tento nádherný balíček relaxací a afirmací

Je připraven tak, aby vás provedl těhotenstvím a pomohl vám zpracovat strachy či obavy. Dodá vám sebedůvěru a pomůže vám více se napojit na miminko.

"Mysl vede a tělo následuje." Katherine Graves, zakladatelka KGHypnobirthing

"Když změníte způsob, jakým se díváte na porod, změní se způsob, jakým porodíte." Marie Mongan

Obsah kompletního balíčku hypnoporodních

relaxací a afirmací:

Vnitřní klid 

Skutečně hluboká relaxace, která pomocí vizualizací uvolní jednotlivé části vašeho těla potřebné pro porod. Díky ní se uvolníte a propojíte tělo s myslí tak, aby efektivně spolupracovaly. 

Tato relaxace vám přinese vnitřní klid a pozitivní naladění se na porod. Prohloubí vaši důvěru ve vlastní tělo a miminko, na které vás krásně napojí. 

Skutečně nádherná předporodní relaxace, ke které se budete ráda vracet.

Délka nahrávky je 28 minut.

Při samostatné koupi je cena nahrávky 180,- Kč

Klidná důvěra v krásný porod

Díky této relaxaci se zbavíte strachů a obav z porodu a věcí s ním spojených. Naplní vás klidem a sebevědomím, že vy i vaše miminko porod krásně zvládnete. 

Pomocí vizualizace mraků a slunce vám ukáže, jak pracovat se svými strachy a limitujícími názory, které v sobě máme zakořeněné. 

Délka 12 minut

Při samostatné koupi je cena nahrávky 180,- Kč

Relaxace hlavy a obličeje

Tato krátká relaxace je ideální pro častý poslech. Díky ní se můžete do stavu relaxace nořit častěji a vaše mysl a tělo se tak naučí do tohoto hluboce uvolněného stavu ponořovat rychleji a hlouběji. 

Pozitivně vás naladí na porod a propojí vás s vaším miminkem. 

Délka relaxace: 6 minut

Při samostatné koupi je cena nahrávky 120,- Kč

Uvolňující relaxace před porodem

Relaxace, která se zaměřuje na hluboké uvolnění. A s každým dalším poslechem se uvolníte hlouběji a hlouběji. 

Dodá vám pocit jistoty a bezpečí. Pracuje se strachy a pomáhá je zpracovat tak, aby negativně neovlivnily váš porod. Posiluje sebevědomí a naladí vás, abyste se na porod skutečně těšila a vnímala ho jako nádherný zážitek. 

Je dobré ji poslouchat pravidelně (třeba jednou týdně) a je vhodná i k porodu

Délka relaxace: 10 minut

Při samostatné koupi je cena nahrávky 140,- Kč

Požehnání k porodu

Relaxace s vizualizacemi, které vám dodají pocit bezpečí a propojí vás s kruhem vám blízkých žen. 

Předporodní oslava a rituál ve vaší mysli, který vás posílí a ze kterého budete moci čerpat i při porodu. 

Představte si, že jste obklopena svými nejmilejšími ženami, které vás hýčkají a připravují na porod. 

Délka relaxace: 18 minut

Při samostatné koupi je cena nahrávky 180,- Kč

Relaxace pro šestinedělí

Období po porodu je nádherné a zároveň náročné. Tělo se hojí a vrací do původního stavu. Je tu nový člen rodiny, který si zvyká na nové prostředí, ale žena se často cítí, že by měla naskočit zpátky do své role.. 

Tato relaxace je tu proto, aby vás upevnila v tom, že šestinedělí je jedinečné období, které byste si měla co nejvíce užít a zároveň odpočívat.

Délka relaxace: 23 minut

Cena samostatné nahrávky: 180,- Kč

Afirmace

10 afirmačních karet k vytištění

&

audio afirmace k porodu

Dodají vám odvahu, uklidní vás a příjemně uvolní. 

Oslava a sleva platí už jen

Zakoupením balíčku budete mít vše přehledně v jednom e-mailu:

  • nahrávky můžete poslouchat on-line nebo si je stáhnout do telefonu/počítače;
  • afirmace jsou ve formátu pdf a můžete si je vytisknout a mít je tak neustále na očích;
  • k relaxacím i afirmacím máte už navždy přístup; a
  • aktualizace: budu-li balíček obměňovat nebo doplňovat, pošlu vám automaticky novější verzi zdarma, třeba pro vaše další těhotenství.

Cena 890,- Kč

narozeninová akce: 530,- Kč

Pro koho jsou relaxace a afirmace určeny?

Pro ženy, které chtějí prožít krásný a vědomý porod

Díky těmto relaxacím se naučíte hlubokému uvolnění, které je k porodu potřeba. Zároveň vás relaxace budou laskavě provázet vaším těhotenstvím a posílí vaši intuici i sebedůvěru.

A protože porodem mateřství teprve začíná, připravily jsme pro vás také nádhernou a posilující relaxaci pro šestinedělí, které je důležitým a často náročným obdobím. 

Máte-li jakékoli otázky nebo chcete-li si zakoupit jednotlivé relaxace, kontaktujte mě prosím. 

Máte otázky? 

Tady jsou odpovědi: 

Chci lékařsky vedený porod v porodnici - je balíček vhodný i pro mě?

Relaxace a afirmace jsou tu pro vaše hluboké uvolnění, sebevědomí a napojení na miminko. Nezáleží tedy na tom, kde plánujete porodit.

Jak často mám relaxace poslouchat?

Ideální je poslouchat je alespoň dvakrát týdně. Proto jsou v balíčku jak kratší relaxace, které trvají kolem deseti minut, tak i ty delší, které stačí si poslechnout třeba jednou za měsíc. Sama pak budete cítit, kterou si chcete poslechnout znovu. A věřte mi, že se vám budou líbit tak, že se do nich nebudete muset nutit.

Kdy s relaxacemi začít?

Ideální čas je kolem 20. týdne těhotenství. Můžete ale začít už s pozitivním testem v ruce nebo až pár týdnů před porodem. Důležité je poslouchat relaxace opakovaně.

Poslechla jsem si ukázky, ale co když se mi celý balíček nebude líbit?

Máte 30 dní na to, abyste mi jednoduše napsala, že tento balíček se vám nelíbí a já vám bez otázek vrátím peníze.

Co když mám naplánovaný císařský řez?

Pro císařský řež v tuto chvíli připravuji relaxace - máte-li o ně zájem, napište mi e-mail a já vám dám vědět, až budou hotové.

Zaručí mi hypnoporodní relaxace bezbolestný porod?

Hypnoporod se nesnaží odstranit bolest ale pracuje s premisou, že tam žádná bolest být nemusí. Bolest je velmi subjektivní a každá žena vnímá hypnoporod jinak. Hypnoporod vám přinese mnohem pohodlnější a vědomější porodní zážitek. Díky hlubokému uvolnění se pak nestane, že byste propadla strachům a panice.

Jsem akční typ a jóga i meditace mě nudí. Co když na relaxace nebudu mít trpělivost?

Pak můžete kombinovat kratší relaxace s těmi delšími a pouštět si je spíš před spaním než během dne. Jsou tak příjemně uvolňující a já věřím, že si je budete velmi ráda pouštět. Můžete si je vzít třeba s sebou na masáž nebo si je pouštět, když se naložíte do vany.

Není to moc drahé?

Chápu, že během těhotenství se položky na sebe vrší, ať už je to za těhotenské oblečení, předporodní kurzy nebo výbavičku pro miminko. Na druhou stranu věřím, že tohle bude jedna z vašich nejlepších investic, protože i díky ní připravujete ten nejkrásnější start do života svému děťátku.

Máte další otázku?

Napište mi na sarka@klidnamama.cz

Potřebujete pomoci?

Napište mi na sarka@klidnamama.cz nebo volejte na +48 722 202 039.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.