Šárka Chapman

Těhotenský balíček relaxací a afirmací
Otázky a odpovědi

Otázky a odpovědi

Chci lékařsky vedený porod v porodnici - je balíček vhodný i pro mě?

Relaxace a afirmace jsou tu pro vaše hluboké uvolnění, sebevědomí a napojení na miminko. Nezáleží tedy na tom, kde plánujete porodit.

Jak často mám relaxace poslouchat?

Ideální je poslouchat je alespoň dvakrát týdně. Proto jsou v balíčku jak kratší relaxace, které trvají kolem deseti minut, tak i ty delší, které stačí si poslechnout třeba jednou za měsíc. Sama pak budete cítit, kterou si chcete poslechnout znovu. A věřte mi, že se vám budou líbit tak, že se do nich nebudete muset nutit.

Poslechla jsem si ukázky, ale co když se mi celý balíček nebude líbit?

Máte 30 dní na to, abyste mi jednoduše napsala, že tento balíček se vám nelíbí a já vám bez otázek vrátím peníze.

Co když mám naplánovaný císařský řez?

Relaxace a afirmace tu nejsou jen pro určitý typ porodu, ale jsou vytvořeny pro všechny maminky. I plánovaný císařský řez se může lišit provedením a přístupem a je důležité jít na něj informovaná, sebevědomá a klidná. Z afirmací si samozřejmě můžete vybrat ty, které odpovídají vaší situaci.

Zaručí mi hypnoporodní relaxace bezbolestný porod?

Hypnoporod se nesnaží odstranit bolest ale pracuje s premisou, že tam žádná bolest být nemusí. Bolest je velmi subjektivní a každá žena vnímá hypnoporod jinak. Hypnoporod vám přinese mnohem pohodlnější a vědomější porodní zážitek. Díky hlubokému uvolnění se pak nestane, že byste propadla strachům a panice.

Jsem akční typ a jóga i meditace mě nudí. Co když na relaxace nebudu mít trpělivost?

Pak můžete kombinovat kratší relaxace s těmi delšími a pouštět si je spíš před spaním než během dne. Jsou tak příjemně uvolňující a já věřím, že si je budete velmi ráda pouštět. Můžete si je vzít třeba s sebou na masáž nebo si je pouštět, když se naložíte do vany.

Není to moc drahé?

Chápu, že během těhotenství se položky na sebe vrší, ať už je to za těhotenské oblečení, předporodní kurzy nebo výbavičku pro miminko. Na druhou stranu věřím, že tohle bude jedna z vašich nejlepších investic, protože i díky ní připravujete ten nejkrásnější start do života svému děťátku.

Máte další otázku?

Napište mi na sarka@klidnamama.cz

Chcete si afirmace nejprve ozkoušet?

Chcete si afirmace nejprve ozkoušet? Stáhněte si těhotenské afirmace zdarma.

Nejnovější články o těhotenství a porodu

Čekáte své druhé, třetí nebo i další miminko a chcete, aby byl přechod co nejpohodovější? Abyste se…
Celý článek
Bylinky jsou od pradávna součástí lidového léčitelství a ve větší nebo menší míře je používá většina z nás,…
Celý článek
Těhotenství je unikátní, zázračné a někdy dokonce označované jako nejkrásnější období v životě ženy. Nebo...?! Asi takhle:…
Celý článek