• Ano
    Objednávám si "Balíček těhotenských relaxací a afirmací".
  • Ano
    Vím, že balíček obsahuje 7 audio nahrávek, a to: 5 relaxací pro těhotenství a porod, 1 audio afirmace a 1 relaxaci pro šestinedělí. Dále afirmace ve formátu pdf a jako bonus relaxační hudbu.
  • Ano
    Překontrolovala jsem si pečlivě všechny údaje.

Vzhledem k tomu, žijeme v Polsku, nabízím možnost platby pouze kartou. Jinak byste za převod do zahraničí zaplatili bance vysoký poplatek.

Pokud byste potřebovali jakkoli poradit, kontaktujte mě prosím na sarka@klidnamama.cz

Šárka a Julita
2 mámy / 2 duly / psycholožka a lektorka hypnoporodu. To jsme my dvě a s láskou jsme pro vás připravily tento balíček nádherných, hlubokých relaxací a povzbuzujících afirmací.

Ve svém druhém těhotenství jsem se od začátku aktivně zajímala o to, jak podpořit jeho přirozený a hladký průběh a jak se ještě více naladit na miminka. Přečetla jsem knihu o hypnoporodu, ale chtěla jsem proniknout do tématu hlouběji. Při hledání dalších zdrojů jsem narazila na Šárčiny stránky, které mě ihned oslovily. Od začátku potěší velice milý a profesionální přístup. Relaxace jsou všechny krásně zpracované, Šárčin hlas je příjemný a uklidňující, afirmační kartičky rovněž působí jako pozitivní připomenutí během dne. I když jsem nakonec celým kurzem projít nemohla, protože se naše děti vypravily na svět mnohem dříve než v očekávaném termínu, příprava se vyplatila. V průběhu předčasného porodu jsem díky relaxačním technikám zvládala zpracovat kontrakce i vypjaté emoce. Nakonec vše dobře dopadlo - narodila se krásná zdravá dvojčátka. Zde ovšem Šárčina podpora neskončila. I v šestinedělí se mnou online aktivně komunikovala, vytvořila mi i relaxaci a soubor afirmací přímo na míru k proběhlému porodu, mohla jsem se na ni kdykoliv obrátit s dotazy. Děkuji a jednoznačně doporučuji.
AlenaMaminka 3 dětí

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka@klidnamama.cz nebo volejte na +48 722 202 039.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.