Afirmace pro těhotenství a porod

O afirmacích

Afirmace je pozitivní formulace, kterou si do života přitahujeme to, co chceme, aby se stalo. Měníme tím tak negativní v pozitivní. Myšlenka, což je prokazatelně existující energie, má obrovskou sílu a tím ovlivňuje život, který žijeme

Je dobré mít afirmace na očích a připomínat si je kdykoli potřebujeme. 

"Každá myšlenka tvoří naši budoucnost." Louise Hay 

Afirmace pro těhotenství a porod

2 audio verze a 16 karet k vytištění

Afirmace pro porod

Připravila jsem pro vás i verzi přímo pro porod. Připomene vám, že vaše tělo bylo pro porod stvořeno a pomůže vám k větší relaxaci a hlubšímu uvolnění. 

Pokud vás tak během porodu přepadne strach nebo pochyby, stačí se zaposlouchat do svého hlasu, abyste si připomněla, v co pevně věříte. 

Ukázka

Afirmace k vytištění

Vyberte si ty afirmace, které s vámi nejvíc rezonují a dejte si je tam, kde je budete mít často na očích. Třeba v koupelně při čištění zubů, u postele nebo na pracovním stole. 

Já jsem si v těhotenství vytvořila místo, kde jsem měla pověšené afirmace a mandaly a pod nimi aromalampičku a své oblíbené talismany. 

Jak se afirmace líbí dalším maminkám?

Relaxace a afirmace od Šárky jsou opravdu skvost a asi na ně začínáme mít s miminkem v bříšku závislost 😉
JolaMarketingová koordinátorka
Na tyto afirmace se nejen hezky kouká, jsou krásné i k poslechu. Dá se u nich moc hezky relaxovat a soustředit se na sebe a miminko. U afirmace "Vítám každou vlnu." Jsem si hned s láskou a úsměvem vzpomněla na svůj první krásný porod.
KláraIlustrátorka www.klarajanikova.cz

Chcete si afirmace nejprve ozkoušet? Stáhněte si těhotenské afirmace zdarma.