HYPNOPORODNÍ RELAXACE A AFIRMACE 
PRO TĚHOTENSTVÍ, POROD I ŠESTINEDĚLÍ 

...vše, co potřebujete pro krásný a vědomý porod. 

V balíčku najdete: 

 • 5 hypnoporodních relaxací pro těhotenství a porod;
 • audio afirmace pro porod;
 • 10 afirmačních karet k porodu; 
 • 1 relaxaci pro šestinedělí; a
 • relaxační hudbu. 

"Abychom mohli změnit svět, musíme nejdřív změnit způsob, jakým děti přicházejí na svět." Michel Odent

Jmenuji se Šárka, jsem lektorka hypnoporodu a společně s dulou, psycholožkou Julitou jsme vytvořily tento nádherný balíček relaxací a afirmací

Je připraven tak, aby vás nádherně provedl těhotenstvím, pomohl vám zpracovat strachy či obavy. Dodá vám sebedůvěru a pomůže vám více se napojit na miminko.

Balíček dále obsahuje nahrávky vhodné i k porodu a součástí je také relaxační hudba, kterou si můžete pouštět kdykoli budete chtít. A s relaxací jsme pamatovaly i na citlivé období šestinedělí.

 Provedou vás: 

 • relaxace, které vás hluboce uvolní;
 • afirmace, které vás povzbudí a dodají vám sebedůvěru; a
 • vizualizace, které jsou důležité pro pozitivní nastavení mysli. 

"Mysl vede a tělo následuje." Katherine Graves, zakladatelka KGHypnobirthing

"Když změníte způsob, jakým se díváte na porod, změní se způsob, jakým porodíte." Marie Mongan

Pusťte si ukázky a prolistujte si, co jsme pro vás připravily

Relaxace pro těhotenství a porod

5 těhotenských hluboce uvolňujících relaxací, díky kterým své tělo i mysl naučíte, jak se hluboce uvolnit a vypustit napětí. 

Každá z relaxací má vlastní zaměření a dohromady vás připraví na krásný a sebevědomý porod

Pomůžou vám zbavit se strachu a obav, napojí vás na vaše miminko a naladí na krásný porod. 

Afirmace

10 afirmačních karet k vytištění

&

audio afirmace k porodu

Dodají vám odvahu, uklidní vás a příjemně uvolní. 

Relaxace pro šestinedělí

Období po porodu je nádherné a zároveň náročné. Tělo se hojí a vrací do původního stavu. Je tu nový člen rodiny, který si zvyká na nové prostředí, ale žena se často cítí, že by měla naskočit zpátky do své role.. 

Tato relaxace je tu proto, aby vás upevnila v tom, že šestinedělí je jedinečné období, které byste si měla co nejvíce užít a zároveň odpočívat.

Délka relaxace: 23 minut

Cena samostatné nahrávky: 180,- Kč

Zakoupením balíčku budete mít vše přehledně v jednom e-mailu:

 • nahrávky můžete poslouchat on-line nebo si je stáhnout do telefonu/počítače;
 • afirmace jsou ve formátu pdf a můžete si je vytisknout a mít je tak neustále na očích;
 • k relaxacím i afirmacím máte už navždy přístup; a
 • aktualizace: budu-li balíček obměňovat nebo doplňovat, pošlu vám automaticky novější verzi zdarma, třeba pro vaše další těhotenství.

Cena 890,- Kč

Pro koho jsou relaxace a afirmace určeny?

Pro ženy, které chtějí prožít krásný a vědomý porod

Díky těmto relaxacím se naučíte hlubokému uvolnění, které je k porodu potřeba. Zároveň vás relaxace budou laskavě provázet vaším těhotenstvím a posílí vaši intuici i sebedůvěru.

A protože porodem mateřství teprve začíná, připravily jsme pro vás také nádhernou a posilující relaxaci pro šestinedělí, které je důležitým a často náročným obdobím. 

Máte-li jakékoli otázky nebo chcete-li si zakoupit jednotlivé relaxace, kontaktujte mě prosím. 

REFERENCE

Jak se relaxace a afirmace líbí dalším (na)stávajícím maminkám?

Šárčin balíček je krásný dárek pro každou nastávající maminku. Už to, že si udělá čas sama na sebe a přitom nemusí nic vymýšlet, protože Šárka ji vším krásně provede. To je něco! Miminko se mi při poslouchání v bříšku krásně vrtělo a já se zbavovala všedního napětí a dopřála si luxus vědomé relaxace. Při poslouchání relaxace Klidná důvěra v krásný porod mi samy od sebe běžely hlavou krásné vizualizace a rty se mi samy zhouply do úsměvu. Balíček chci doporučit všem nastávajícím maminkám, které si chtějí užít těhotenství a mít krásný porod.

KláraIlustrátorka a farmářka www.klarajanikova.cz

Pro své první těhotenství jsem hledala nějakou jemnou a citlivou metodu, která bude podporovat přirozený porod a přirozené rytmy ženského těla. Když jsem se dozvěděla o metodě hypnoporodu, hned jsem se do ní zamilovala a začala v těhotenství cvičit pomalé dýchání a relaxace. Šárčin balíček relaxací a její klidný a vlídný přístup mi nyní moc pomáhají zklidnit moji mysl a uvolnit celé mé tělo. Doporučuji ho všem těhulkám, které chtějí v těhotenství vědomě pracovat sami se sebou a zbavit se obav či strachů, které jim těhotenství i porod přináší.

Báralektorka jógy a průvodkyně cvičení pánevního dna, www.barborasmrcinova.cz

"Těhotenský balíček“ je moc pěkně udělaný! Moc se mi líbil. Naposlouchala jsem všechny meditace a prošla všechny texty. Pro mě byla vždy výzva poslouchat jiné meditace, já mám již svůj styl a způsob, což jsem si ale uvědomila, není vždy jen výhodou. Hlavně v těhotenství. Šárčino vedení dává jiný pohled, jiné hloubky a „úniky“. Afirmační karty jsou mé oblíbené, mám je vytištěné a připíchnuté na mé barevné nástěnce před sebou. Už tam pomalu mizí pracovní věci a jsou tam teď obrázky dětí, miminka v bříšku a afirmace. Je to hezké a dovoluji si to vlastně poprvé v životě.

VěraInspirátorka a motivátorka, maminka třech dětí, www.happier.cz

Připravovat se na porod formou hypnoporodu není žádná velká práce, bylo to naopak moc příjemné. Relaxace jsem naprosto zbožňovala. Bála jsem se, že během porodu zpanikařím, ale hypnoporod mi dal nástroje, díky kterým jsem zůstala v klidu po celou dobu porodu. I můj partner díky tomu měl svou jasnou roli a hodně mi během porodu pomohl

JulieTajemnice dánské ambasády

Po celodenním shonu s malým čertíkem a druhým v bříšku jsou Šárčiny relaxace skvělým odreagováním na večer, kdy si můžu vychutnat chvilku jen pro sebe. Příjemná relaxační hudba i Šárčin hlas mi dovoluje se po celém dni uvolnit a odpočinout si. Relaxační balíček mohu z vlastní zkušenosti doporučit všem nastávajícím maminkám. Mně tato hudba velmi pomáhá i v období nevolností. Všechny nahrávky jsou velmi kvalitně zpracované a dostatečně dlouhé pro zrelaxování. Afirmační kartičky jsou pak příjemným bonusem, které budoucí maminku každý den podpoří v pocitu i myšlenkách, že vše probíhá a proběhne v tom nejlepším pořádku. Pozitivní naladění v těhotenství i před porodem je velmi důležité.

Evawww.tapkame.cz

Šárčiny relaxace se už pro mě staly takovou každodenní nutností. Nikdy předtím bych si nemyslela, že se naučím tak rychle relaxovat a "vypnout". Šárčin sametový a podmanivý hlas vás dokáže odpoutat od každodenní reality a přenést do jiné dimenze. A co víc, já u nich pravidelně usínám, takže moje chvílky s relaxacemi jsou opravdu odpočinkové.

TerezaŠperkařka; www.terezacermakova.com

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka@klidnamama.cz nebo volejte na +48 722 202 039.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.