Moc blahopřeji k těhotenství!

Je to nádherný stav a nosit pod srdcem děťátko je krásné období. 

Zároveň je to čas plný změn, jak fyzických tak psychických. Z ženy se stává matka, ať už poprvé nebo poněkolikáté. Každé těhotenství je unikátní, stejně jako miminko uvnitř. Žena tak může řešit situace nebo otázky, na které hledá odpovědi a podporu. 

Mám tu pro vás nejen tipy, jak si přírodními způsoby poradit s problémy v těhotenství, ale i afirmace a relaxace pro uvolnění a pozitivní naladění

Zároveň by těhotenství mělo být slavností. Oslavou nového života i oslavou matky, která tento život přivádí na svět. Proto miluju rituály s těhotenstvím, porodem i šestinedělím spojené. Nechte se inspirovat. 

Připravila jsem pro vás:

Těhotenské afirmace zdarma:

 • Chcete se pozitivně naladit na porod?
 • Hledáte pár slov, která vás uklidní ve vypjaté situaci?
 • Máte v sobě obavy, se kterými se chcete vypořádat?
Chci afirmace zdarma

Připravena na porod - online klub My Happy Birth

Můžete se těšit na:

 • informace od plánovaného rodičovství až po šestinedělí;
 • vše přehledně uspořádané do lekcí;
 • podporující atmosféra;
 • informace o hypnoporodu;
 • naladění se na miminko;
 • odbornice, speciální hosty, webináře... 
Více o klubu

On-line kurz hypnoporodu vám na míru:

 • individuální přístup;
 • naprosté soukromí bez dalších párů;
 • kurz absolvujete z pohodlí domova;
 • lekce jsou připravovány na míru, protože beru
  v potaz, zda je to váš první porod a jaká jsou vaše přání, obavy a zkušenosti;
 • lekce jsou naživo - nic není předtočené;
 • obdržíte materiály ke kurzu, 5 relaxací pro těhotenství a porod, 2 audio afirmace, 1 afirmace k vytištění a relaxaci pro šestinedělí jako bonus. 
Více o online kurzu hypnoporodu

Hypnoporodní relaxace & afirmace pro těhotenství, porod i šestinedělí

Můžete se těšit na:

 • 5 těhotenských relaxací;
 • audio afirmace pro porod;
 • 10 afirmačních karet k porodu; 
 • 1 relaxaci pro šestinedělí; a
 • relaxační hudbu. 
Více o těhotenském balíčku

Co na kurz, relaxace a afirmace říkají další maminky?

Na Šárčin web jsem narazila pár týdnů před druhým porodem. Klidná máma - přesně tak jsem se chtěla cítit. Po prvním porodu jsem si totiž v sobě nesla velmi nepříjemnou vzpomínku na porod plný bolesti, strachu a momentů, kdy jsem si od personálu v porodnici nechala přesvědčit k zásahům, o kterých jsem byla přesvědčená, že nejsou správné. Přestože jsem poprvé rodila bez komplikací, zůstal ve mně pocit, že jsem prožila něco velmi ošklivého. I když jsem se na druhý porod pečlivě připravovala, vybrala jsem si přátelskou porodnici a vlastní porodní asistentku, moje nervozita z porodu byla v posledních měsících těhotenství velmi silná. Tehdy jsem se rozhodla, že Šárčin kurz hypnoporodu je pro mě to pravé. A nezklamal mě. Relaxace, afirmace, aromaterapie, spousta informací i všechno to, o čem jsem během kurzu potřebovala mluvit, jako by do sebe zapadlo a už po týdnu jsem se přistihla, že se v běžných denních situacích mimoděk usmívam. Když jsem rodila podruhé, všechno bylo úplně jiné. Cítila jsem se silná a odhodlaná. Byla jsem to já, kdo rozhodoval o tom, co se bude dít. Ostatní tu byli pouze proto, aby mě podpořili. V nejtěžších momentech jsem čerpala sílu z relaxací a afirmací z kurzu hypnoporodu. Po porodu jsem cítila obrovskou euforii. Šárčin kurz hypnoporodu proto doporučuju všem ženám, které se rozhodly, že na porod svého dítěte chtějí vzpomínat s vděkem a radostí.
Anna PokrupováAnna Pokrupová, překladatelka a autorka blogu o cizích jazycích a cestování www.annaoulehlova.cz
Pro své první těhotenství jsem hledala nějakou jemnou a citlivou metodu, která bude podporovat přirozený porod a přirozené rytmy ženského těla. Když jsem se dozvěděla o metodě hypnoporodu, hned jsem se do ní zamilovala a začala v těhotenství cvičit pomalé dýchání a relaxace. Šárčin balíček relaxací a její klidný a vlídný přístup mi nyní moc pomáhají zklidnit moji mysl a uvolnit celé mé tělo. Doporučuji ho všem těhulkám, které chtějí v těhotenství vědomě pracovat sami se sebou a zbavit se obav či strachů, které jim těhotenství i porod přináší. Jelikož jsem sama lektorkou jógy, tak si nejraději tvořím relaxace a meditace sama sobě na míru a skládám si je podle svých potřeb. Tyhle afirmace mě ale velmi překvapily a určitě si je budu budu pročítat a poslouchat často. Dříve jsem afirmace psané od někoho neměla ráda a vždycky jsem si radši tvořila nějaké svoje podle toho, jak jsem se zrovna cítila a co jsem potřebovala. Ale tyhle afirmace k porodu jsou nádherné a tak povzbuzující 🙂 Moc se mi líbila relaxace "vnitřní klid" a "požehnání k porodu". Relaxace mi dodaly klid a uvolnění, ale i odvahu a sebevědomí k porodu.
BarčaLektorka jógy v www.barborasmrcinova.cz
Šárčin balíček je krásný dárek pro každou nastávající maminku. Už to, že si udělá čas sama na sebe a přitom nemusí nic vymýšlet, protože Šárka ji vším krásně provede. To je něco! Miminko se mi při poslouchání v bříšku krásně vrtělo a já se zbavovala všedního napětí a dopřála si luxus vědomé relaxace. Při poslouchání relaxace Klidná důvěra v krásný porod mi samy od sebe běžely hlavou krásné vizualizace a rty se mi samy zhouply do úsměvu. Balíček chci doporučit všem nastávajícím maminkám, které si chtějí užít těhotenství a mít krásný porod.
KláraIlustrátorka www.klarajanikova.cz
Relaxace a afirmace od Šárky jsou opravdu skvost a asi na ně začínáme mít s miminkem v bříšku závislost 😉 Vždycky jsem se na hodinách jógy těšila na finální relaxaci. Vzhledem k časově náročné práci cvičím spíše doma a díky těmto nahrávkám si můžu udělat relaxaci, kdykoli potřebuji. Nejen při cvičení, ale i během dne, když se potřebuji uvolnit z pracovního napětí a naladit se opět na sebe a svůj dech.
JolaMarketingová koordinátorka
"Těhotenský balíček“ je moc pěkně udělaný! Moc se mi líbil. Naposlouchala jsem všechny meditace a prošla všechny texty. Pro mě byla vždy výzva poslouchat jiné meditace, já mám již svůj styl a způsob, což jsem si ale uvědomila, není vždy jen výhodou. Hlavně v těhotenství. Tvé vedení dává jiný pohled, jiné hloubky a „úniky“. Afirmační karty jsou mé oblíbené, mám je vytištěné a připíchnuté na mé barevné nástěnce před sebou. Už tam pomalu mizí pracovní věci a jsou tam teď obrázky dětí, miminka v bříšku a afirmace. Je to hezké a dovoluji si to vlastně poprvé v životě.
VěraInspirátorka a motivátorka, maminka třech dětí, www.happier.cz
Po celodenním shonu s malým čertíkem a druhým v bříšku jsou Šárčiny relaxace skvělým odreagováním na večer, kdy si můžu vychutnat chvilku jen pro sebe. Příjemná relaxační hudba i Šárčin hlas mi dovoluje se po celém dni uvolnit a odpočinout si. Relaxační balíček mohu z vlastní zkušenosti doporučit všem nastávajícím maminkám. Mně tato hudba velmi pomáhá i v období nevolností. Všechny nahrávky jsou velmi kvalitně zpracované a dostatečně dlouhé pro zrelaxování. Afirmační kartičky jsou pak příjemným bonusem, které budoucí maminku každý den podpoří v pocitu i myšlenkách, že vše probíhá a proběhne v tom nejlepším pořádku. Pozitivní naladění v těhotenství i před porodem je velmi důležité.
Evawww.tapkame.cz
Šárčiny relaxace se už pro mě staly takovou každodenní nutností. Nikdy předtím bych si nemyslela, že se naučím tak rychle relaxovat a "vypnout". Šárčin sametový a podmanivý hlas vás dokáže odpoutat od každodenní reality a přenést do jiné dimenze. A co víc, já u nich pravidelně usínám, takže moje chvílky s relaxacemi jsou opravdu odpočinkové.
TerezaŠperkařka; www.terezacermakova.com

Čtení pro vědomé těhotenství a porod

Jedna z prvních informací, které se dozvíte po tom, co zjistíte, že jste těhotná, je datum porodu.…
Celý článek
Víte, co jsou to afirmace? Možná byste je nedokázala zpatra definovat, ale určitě je používáte v běžném…
Celý článek
Čekáte své druhé, třetí nebo i další miminko a chcete, aby byl přechod co nejpohodovější? Abyste se…
Celý článek