Moc blahopřeji k těhotenství!

Je to nádherný stav a nosit pod srdcem děťátko je krásné období. 

Zároveň je to čas plný změn, jak fyzických tak psychických. Z ženy se stává matka, ať už poprvé nebo poněkolikáté. Každé těhotenství je unikátní, stejně jako miminko uvnitř. Žena tak může řešit situace nebo otázky, na které hledá odpovědi a podporu. 

Mám tu pro vás nejen tipy, jak si přírodními způsoby poradit s problémy v těhotenství, ale i afirmace a relaxace pro uvolnění a pozitivní naladění

Zároveň by těhotenství mělo být slavností. Oslavou nového života i oslavou matky, která tento život přivádí na svět. Proto miluju rituály s těhotenstvím, porodem i šestinedělím spojené. Nechte se inspirovat. 

Připravila jsem pro vás:

Těhotenské afirmace zdarma:

 • Chcete se pozitivně naladit na porod?
 • Hledáte pár slov, která vás uklidní ve vypjaté situaci?
 • Máte v sobě obavy, se kterými se chcete vypořádat?
Chci afirmace zdarma

Hypnoporodní relaxace & afirmace pro těhotenství, porod i šestinedělí

Můžete se těšit na:

 • 5 těhotenských relaxací;
 • audio afirmace pro porod;
 • 10 afirmačních karet k porodu; 
 • 1 relaxaci pro šestinedělí; a
 • relaxační hudbu. 
Více o těhotenském balíčku

On-line kurz hypnoporodu vám na míru:

 • individuální přístup;
 • naprosté soukromí bez dalších párů;
 • kurz absolvujete z pohodlí domova;
 • lekce jsou připravovány na míru, protože beru
  v potaz, zda je to váš první porod a jaká jsou vaše přání, obavy a zkušenosti;
 • lekce jsou naživo - nic není předtočené;
 • obdržíte materiály ke kurzu, 5 relaxací pro těhotenství a porod, 2 audio afirmace, 1 afirmace k vytištění a relaxaci pro šestinedělí jako bonus. 
Více o online kurzu hypnoporodu

Co na kurz, relaxace a afirmace říkají další maminky?

Na Šárčin web jsem narazila pár týdnů před druhým porodem. Klidná máma - přesně tak jsem se chtěla cítit. Po prvním porodu jsem si totiž v sobě nesla velmi nepříjemnou vzpomínku na porod plný bolesti, strachu a momentů, kdy jsem si od personálu v porodnici nechala přesvědčit k zásahům, o kterých jsem byla přesvědčená, že nejsou správné. Přestože jsem poprvé rodila bez komplikací, zůstal ve mně pocit, že jsem prožila něco velmi ošklivého. I když jsem se na druhý porod pečlivě připravovala, vybrala jsem si přátelskou porodnici a vlastní porodní asistentku, moje nervozita z porodu byla v posledních měsících těhotenství velmi silná. Tehdy jsem se rozhodla, že Šárčin kurz hypnoporodu je pro mě to pravé. A nezklamal mě. Relaxace, afirmace, aromaterapie, spousta informací i všechno to, o čem jsem během kurzu potřebovala mluvit, jako by do sebe zapadlo a už po týdnu jsem se přistihla, že se v běžných denních situacích mimoděk usmívam. Když jsem rodila podruhé, všechno bylo úplně jiné. Cítila jsem se silná a odhodlaná. Byla jsem to já, kdo rozhodoval o tom, co se bude dít. Ostatní tu byli pouze proto, aby mě podpořili. V nejtěžších momentech jsem čerpala sílu z relaxací a afirmací z kurzu hypnoporodu. Po porodu jsem cítila obrovskou euforii. Šárčin kurz hypnoporodu proto doporučuju všem ženám, které se rozhodly, že na porod svého dítěte chtějí vzpomínat s vděkem a radostí.

Anna PokrupováAnna Pokrupová, překladatelka a autorka blogu o cizích jazycích a cestování www.annaoulehlova.cz

Pro své první těhotenství jsem hledala nějakou jemnou a citlivou metodu, která bude podporovat přirozený porod a přirozené rytmy ženského těla. Když jsem se dozvěděla o metodě hypnoporodu, hned jsem se do ní zamilovala a začala v těhotenství cvičit pomalé dýchání a relaxace. Šárčin balíček relaxací a její klidný a vlídný přístup mi nyní moc pomáhají zklidnit moji mysl a uvolnit celé mé tělo. Doporučuji ho všem těhulkám, které chtějí v těhotenství vědomě pracovat sami se sebou a zbavit se obav či strachů, které jim těhotenství i porod přináší. Jelikož jsem sama lektorkou jógy, tak si nejraději tvořím relaxace a meditace sama sobě na míru a skládám si je podle svých potřeb. Tyhle afirmace mě ale velmi překvapily a určitě si je budu budu pročítat a poslouchat často. Dříve jsem afirmace psané od někoho neměla ráda a vždycky jsem si radši tvořila nějaké svoje podle toho, jak jsem se zrovna cítila a co jsem potřebovala. Ale tyhle afirmace k porodu jsou nádherné a tak povzbuzující :) Moc se mi líbila relaxace "vnitřní klid" a "požehnání k porodu". Relaxace mi dodaly klid a uvolnění, ale i odvahu a sebevědomí k porodu.

BarčaLektorka jógy v www.barborasmrcinova.cz

Šárčin balíček je krásný dárek pro každou nastávající maminku. Už to, že si udělá čas sama na sebe a přitom nemusí nic vymýšlet, protože Šárka ji vším krásně provede. To je něco! Miminko se mi při poslouchání v bříšku krásně vrtělo a já se zbavovala všedního napětí a dopřála si luxus vědomé relaxace. Při poslouchání relaxace Klidná důvěra v krásný porod mi samy od sebe běžely hlavou krásné vizualizace a rty se mi samy zhouply do úsměvu. Balíček chci doporučit všem nastávajícím maminkám, které si chtějí užít těhotenství a mít krásný porod.

KláraIlustrátorka www.klarajanikova.cz

Relaxace a afirmace od Šárky jsou opravdu skvost a asi na ně začínáme mít s miminkem v bříšku závislost ;) Vždycky jsem se na hodinách jógy těšila na finální relaxaci. Vzhledem k časově náročné práci cvičím spíše doma a díky těmto nahrávkám si můžu udělat relaxaci, kdykoli potřebuji. Nejen při cvičení, ale i během dne, když se potřebuji uvolnit z pracovního napětí a naladit se opět na sebe a svůj dech.

JolaMarketingová koordinátorka

"Těhotenský balíček“ je moc pěkně udělaný! Moc se mi líbil. Naposlouchala jsem všechny meditace a prošla všechny texty. Pro mě byla vždy výzva poslouchat jiné meditace, já mám již svůj styl a způsob, což jsem si ale uvědomila, není vždy jen výhodou. Hlavně v těhotenství. Tvé vedení dává jiný pohled, jiné hloubky a „úniky“. Afirmační karty jsou mé oblíbené, mám je vytištěné a připíchnuté na mé barevné nástěnce před sebou. Už tam pomalu mizí pracovní věci a jsou tam teď obrázky dětí, miminka v bříšku a afirmace. Je to hezké a dovoluji si to vlastně poprvé v životě.

VěraInspirátorka a motivátorka, maminka třech dětí, www.happier.cz

Po celodenním shonu s malým čertíkem a druhým v bříšku jsou Šárčiny relaxace skvělým odreagováním na večer, kdy si můžu vychutnat chvilku jen pro sebe. Příjemná relaxační hudba i Šárčin hlas mi dovoluje se po celém dni uvolnit a odpočinout si. Relaxační balíček mohu z vlastní zkušenosti doporučit všem nastávajícím maminkám. Mně tato hudba velmi pomáhá i v období nevolností. Všechny nahrávky jsou velmi kvalitně zpracované a dostatečně dlouhé pro zrelaxování. Afirmační kartičky jsou pak příjemným bonusem, které budoucí maminku každý den podpoří v pocitu i myšlenkách, že vše probíhá a proběhne v tom nejlepším pořádku. Pozitivní naladění v těhotenství i před porodem je velmi důležité.

Evawww.tapkame.cz

Šárčiny relaxace se už pro mě staly takovou každodenní nutností. Nikdy předtím bych si nemyslela, že se naučím tak rychle relaxovat a "vypnout". Šárčin sametový a podmanivý hlas vás dokáže odpoutat od každodenní reality a přenést do jiné dimenze. A co víc, já u nich pravidelně usínám, takže moje chvílky s relaxacemi jsou opravdu odpočinkové.

TerezaŠperkařka; www.terezacermakova.com

Nejnovější články

Jedna z prvních informací, které se dozvíte po tom, co zjistíte, že jste těhotná, je datum porodu.…
Celý článek
A taky jak máte samy sebe rády. Nevidíte v tom spojitost? Já ji dřív taky neviděla. Porod…
Celý článek
Víte, co jsou to afirmace? Možná byste je nedokázala zpatra definovat, ale určitě je používáte v běžném…
Celý článek