Relaxace Krásné šestinedělí

Gratuluji vám k narození děťátka. 

Ať už se vám narodilo první miminko nebo páté, je důležité, abyste se v tomto období starala nejen o něj a o rodinu, ale především sama o sebe. Zázrak zrození je obrovský a je důležité, abyste si dopřála zotavení po všech stránkách. 

Proto jsme pro vás společně s mou kamarádkou, dulou a psycholožkou Julitou Molenda připravily relaxaci, kterou bychom v šestinedělí chtěly slyšet my. Plnou láskyplných slov a podpory.

Abych vás v šestinedělí ještě více podpořila, mám pro vás jako bonus relaxační hudbu, která vás příjemně uvolní a naladí. Můžete si ji pouštět třeba při kojení pro ještě větší uvolnění nebo pro relaxaci, když miminko spinká. 

Relaxace Krásné šestinedělí 

  • relaxaci můžete poslouchat on-line nebo si ji stáhnout do telefonu/počítače;
  • jako bonus dostanete relaxační hudbu, která vás příjemně uvolní. 

180,- Kč

REFERENCE

Jak se relaxace a afirmace líbí dalším (na)stávajícím maminkám?

Šárčin balíček je krásný dárek pro každou nastávající maminku. Už to, že si udělá čas sama na sebe a přitom nemusí nic vymýšlet, protože Šárka ji vším krásně provede. To je něco! Miminko se mi při poslouchání v bříšku krásně vrtělo a já se zbavovala všedního napětí a dopřála si luxus vědomé relaxace. Při poslouchání relaxace Klidná důvěra v krásný porod mi samy od sebe běžely hlavou krásné vizualizace a rty se mi samy zhouply do úsměvu. Balíček chci doporučit všem nastávajícím maminkám, které si chtějí užít těhotenství a mít krásný porod.
KláraIlustrátorka a farmářka www.klarajanikova.cz
Pro své první těhotenství jsem hledala nějakou jemnou a citlivou metodu, která bude podporovat přirozený porod a přirozené rytmy ženského těla. Když jsem se dozvěděla o metodě hypnoporodu, hned jsem se do ní zamilovala a začala v těhotenství cvičit pomalé dýchání a relaxace. Šárčin balíček relaxací a její klidný a vlídný přístup mi nyní moc pomáhají zklidnit moji mysl a uvolnit celé mé tělo. Doporučuji ho všem těhulkám, které chtějí v těhotenství vědomě pracovat sami se sebou a zbavit se obav či strachů, které jim těhotenství i porod přináší.
Báralektorka jógy a průvodkyně cvičení pánevního dna, www.barborasmrcinova.cz
"Těhotenský balíček“ je moc pěkně udělaný! Moc se mi líbil. Naposlouchala jsem všechny meditace a prošla všechny texty. Pro mě byla vždy výzva poslouchat jiné meditace, já mám již svůj styl a způsob, což jsem si ale uvědomila, není vždy jen výhodou. Hlavně v těhotenství. Šárčino vedení dává jiný pohled, jiné hloubky a „úniky“. Afirmační karty jsou mé oblíbené, mám je vytištěné a připíchnuté na mé barevné nástěnce před sebou. Už tam pomalu mizí pracovní věci a jsou tam teď obrázky dětí, miminka v bříšku a afirmace. Je to hezké a dovoluji si to vlastně poprvé v životě.
VěraInspirátorka a motivátorka, maminka třech dětí, www.happier.cz
Připravovat se na porod formou hypnoporodu není žádná velká práce, bylo to naopak moc příjemné. Relaxace jsem naprosto zbožňovala. Bála jsem se, že během porodu zpanikařím, ale hypnoporod mi dal nástroje, díky kterým jsem zůstala v klidu po celou dobu porodu. I můj partner díky tomu měl svou jasnou roli a hodně mi během porodu pomohl
JulieTajemnice dánské ambasády
Po celodenním shonu s malým čertíkem a druhým v bříšku jsou Šárčiny relaxace skvělým odreagováním na večer, kdy si můžu vychutnat chvilku jen pro sebe. Příjemná relaxační hudba i Šárčin hlas mi dovoluje se po celém dni uvolnit a odpočinout si. Relaxační balíček mohu z vlastní zkušenosti doporučit všem nastávajícím maminkám. Mně tato hudba velmi pomáhá i v období nevolností. Všechny nahrávky jsou velmi kvalitně zpracované a dostatečně dlouhé pro zrelaxování. Afirmační kartičky jsou pak příjemným bonusem, které budoucí maminku každý den podpoří v pocitu i myšlenkách, že vše probíhá a proběhne v tom nejlepším pořádku. Pozitivní naladění v těhotenství i před porodem je velmi důležité.
Evawww.tapkame.cz
Šárčiny relaxace se už pro mě staly takovou každodenní nutností. Nikdy předtím bych si nemyslela, že se naučím tak rychle relaxovat a "vypnout". Šárčin sametový a podmanivý hlas vás dokáže odpoutat od každodenní reality a přenést do jiné dimenze. A co víc, já u nich pravidelně usínám, takže moje chvílky s relaxacemi jsou opravdu odpočinkové.
TerezaŠperkařka; www.terezacermakova.com

Potřebujete pomoc?

Napište mi na sarka@klidnamama.cz nebo volejte na +48 722 202 039.

Jsem tu pro vás a ráda vám pomůžu.