Doma v klidu

Perfektní výběr relaxací pro náročné dny s dětmi

TEĎ S 45% SLEVOU!

Vím, že být doma zavřená s dětmi je nářez. 

Mají spoustu energie, kterou nemají jak efektivně vybít. 

Víc se hádají a někdy si vjedou do vlasů. 

Doma je mnohem víc nepořádku i nádobí. 

Nám chybí kafe s kamarádkou a trocha času pro sebe. 

A protože vím, že jsi vědomá žena, která chce být tou nejlepší mámou, a protože ty víš, že nejlepší cestou ke klidné mámě je péče o sebe, vytvořila jsem pro Tebe: 

Balíček 4 efektivních relaxací na míru: 

Ranní meditace pro radostný den

Krátká meditace, která Tě příjemně naladí na nový den, zvedne Ti náladu a dodá Ti chuť tvořit a konat v radosti.
Ukázka

Pětiminutovka před výbuchem

Krátká a velmi uklidňující relaxace pro dny, kdy to v tobě vře a ty nechceš křičet na své děti. Spolu s chladivou vizualizací tě zklidní a dobře naladí.
Ukázka

Relaxace po náročném dni

Pro dny, kdy toho máš plné kecky, máš pocit, že jsi to nezvládla a že je toho na tebe moc. Tato relaxace ti pomůže zbavit se té tíže na hrudi a cítit se mnohem líp.
Ukázka

Večerní relaxace pro unavenou mámu

Hluboce uvolňující relaxace, když jsi vyšťavená a potřebuješ pohladit po unavené mateřské duši
Ukázka
Tahle relaxace je prostě nádherná! Ty jsi master relaxace! A ta nádherná melodie u toho. Skvěle se to doplňuje s těmi obrazy vesmíru. Oceňuju hodně i to dýchání na začátku, hlavně vypuštění všeho i se zvukem, to mi dost pomáhá.
JolaMáma ročního děťátka

Dopřej si tento balíček 

v toto náročné období Ti ho nabízím s 45% slevou
a s meditační hudbou jako bonusem. 

Protože ráda dělám radost sobě i druhým, připravila jsem pro Tebe tuhle speciální nabídku, která Ti při poslechu vytvoří úsměv na tváři a pohladí Tě po duši. Každý den!

Cena balíčku je 760,- Kč  420,- Kč 

Pokud už máš Kápézetku a chtěla bys k tomu ranní meditaci, napiš mi prosím na sarka@klidnamama.cz

Jak relaxace líbí ženám, které už je poslouchají?

Reference

Milá Šárko, tvoje relaxace zbožňuju a ranní relaxaci jsem hned dnes vyzkoušela. I když jsem vstávala hodně brzy a do psychicky náročného dne, vyzkouzlila mi úsměv na rtech a příjemně naladila přesně tak, jak si představuji. Uvědomit si dech, tělo, záměr dne a otevřít srdce. Skvělé. Délka je tak akorát, i do rychlého rána, aby člověk nezačal utíkat v myšlenkách na to, co musí vše stihnout, co ho čeká atd. Ještě jednou moc děkuji.
Lenka
Moc si vážím toho, že jsem součástí "Klidné mámy", Tvůj kurz (KM za 21dní) jsem si koupila ve chvíli, kdy jsem odešla z jedné práce, která mě živila, ale už dlouho mě vyčerpávala a musím říct, že mi to do té situace zapadlo jako puzzle. Hodně se mi ulevilo.Konečně cítím, že jdu správným směrem...a Tvé relaxace mě v tom hodně podporují. Děkuju❤
Zuzka Výtvarnice