Šárka Chapman

Chcete být klidnou a pohodovou mámou, která je pilířem spokojené rodiny?

Ukážu vám, jak silnými nástroji jsou relaxace a afirmace. Ve svých relaxacích pracuji s dechem, vizualizacemi, hlubokým uvolněním a afirmacemi. 

Díky nim si vytvoříte základ, na němž můžete stavět kdykoli během dne. 

Až se příště dostanete do situace, kdy vás zahltí negativní emoce, budete vědět, po čem sáhnout, aniž byste musela nechat ovládnout vztekem nebo negativními emocemi

Relaxace

Krátké ale účinné audio nahrávky s okamžitým efektem - ve vašem telefonu.

Dech

Počítání do 10 moc nefungue, ale dlouhodobý trénink z relaxací ano!

Vizualizace

Pomohou vaší mysli tam, kde potřebuje být. Proto je používají třeba vrcholoví sportovci.

Afirmace

Pro chvíle pochyb, strachů nebo negativních emocí, které vám pomohou efektivně překonat.

"Někdy to nejproduktivnější věcí, kterou můžete udělat, je relaxovat." Mark Black 

Těhotenství 

Hypnoporodní relaxace, které vám pomohou zbavit se strachu z porodu a pozitivně vás na něj naladí. Dodají vám sebevědomí, že porod krásně zvládnete a naladí vás na vaše miminko

Afirmace k vytištění a poslechu vás upevní v pozitivním naladění. 

6 láskyplných a hlubokých relaxací. 

Porod a šestinedělí

Vyberte si z relaxací, které vás podpoří ve vašem vytouženém porodu: 

* Uvolňující relaxace před porodem

* Miminko koncem pánevním

* Relaxace pro císařský řez

* Krásné šestinedělí

Mateřství

Pak pro vás mám 5 relaxací, díky nimž budete klidnější a pohodovější mámou:

* Večerní relaxace pro unavenou mámu

* Relaxace Výstup na horu Radosti

* Relaxace pro posílení sebelásky

* Pětiminutovka před výbuchem

*Relaxace po náročném dni

Jak to funguje? 

Vyberte si relaxaci, která nejvíce odpovídá vaší aktuální situaci. Tu můžete poslouchat online nebo si ji stáhnout do svého telefonu. Při opakovaném poslechu se vaše tělo a mysl naučí efektivně spolupracovat

Začátky nejsou snadné, protože jedeme ve starých vzorcích, ale postupně se naučíte naladit na svůj dech a rozdýchat silnou emoci. Pomohou vám v tom také vizualizace, které ve svých relaxacích používám a které už budete znát. A v neposlední řadě jsou to afirmace, které jsou pro období pochyb nebo negativních myšlenek, které vám pomohou překonat. 

Darujte relaxace pod stromeček

Vyberte si z krásných voucherů, ke kterým můžete připsat láskyplné věnování a máte tak originální dárek, který ženu potěší, dostane do pohody, uvolní a vždy ji pohladí po duši. 

"Každá myšlenka tvoří naši budoucnost." Louise Hay 

Relaxace

Relaxace jsou audio nahrávky, které si můžete stáhnout nebo poslechnout online. 

Zbavíte se fyzického i psychického napětí;
Uvolníte se a nabijete se pozitivní energií. 
Přinesou cílený a efektivní odpočinek pro vaše tělo i mysl.

Afirmace

Afirmace je pozitivní formulace, kterou si do života přitahujeme to, co chceme, aby se stalo. Měníme tím tak negativní v pozitivní. Myšlenka, což je prokazatelně existující energie, má obrovskou sílu a tím ovlivňuje život, který žijeme. 

Je dobré mít afirmace na očích a připomínat si je kdykoli potřebujeme. 

Co o relaxacích říkají ženy, které je už poslouchají?

Večerní relaxace pro unavenou mámu: V životě každé mámy jsou dny nebo okamžiky, které by chtěla prožít jinak nebo lépe. Tato relaxace vám pomůže naladit vaše myšlení na pozitivní vlnu, uvědomit si, že pro své dítě jste ta nejlepší máma i to, že vy sama jste tou nejdůležitější osobou. Oddychová relaxace, díky které se každá máma může alespoň na pár minut věnovat jen sama sobě.
LucieBrand Manager
Večerní relaxace pro unavenou mámu: Při poslechu této relaxace mám hřejivý pocit, že jsem jedinečná máma. Pocity vlastní nedostatečnosti mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Svým uklidňujícím stylem mě přivádí na léčivou cestu sebeobjevování a sebelásky a učí mě, jak se maminka může stát sama sobě milujícím rodičem.
Gabriela Maminka dvou synů
Jsem racionálně uvažující člověk a na relaxace moc nejsem, ale jsem moc ráda, že jsem tuhle zkusila. Někdy i to, co člověk tuší, myslí si nebo možná i ví, je dobré slyšet od někoho jiného. A formou této krátké meditace to pro mě bylo příjemně uvolňující.
SilviaSpoluzakladatelka www.slowgraphy.cz
Vedena meditacia pre unavenu mamku mi uvolnila cele telo, skrze coho sa mi dokaze uvolnovat aj mysel. Rychle zregenerovanie i upokojenie, ktore by mohlo trvat aj navzdy... Stale sa vraciam k zvuku a vanku mora, co ma nadalej upokojuje v roznych situaciach.
JulianaArte-terapeutka, nakladatelka
Šári, hned jsem si tvou relaxaci pustila a je to nádhera! Na závěr jsem se přistihla s velkým úsměvem na rtech ;) Moc díky. Krásný hlas máš a krásná slova říkáš.
MichaelaMaminka dvou dcerek
Děkuji za meditaci. Tvůj klidný hlas mi pomohl zastavit se. Po poslechu meditace se cítím lehčeji, klidněji a jako matka sebevědoměji. Jsem ráda, že jsem mohla strávit čas sama se sebou a napojit se na sebe a své prožívání. Podařilo se mi pustit nepovedené situace s dětmi a začít s čistým štítem. Doporučuju hlavně, když máte doma více malých dětí a mezi nimi kojence.
Denisamáma dvou divoženek, píše blog www.nakupujemespolecne.cz
"Milá Šárko, ráda bych Vám moc poděkovala za nádherné pohlazení na duši v podobě večerní relaxace pro unavenou mámu. Když jsem večerní relaxaci slyšela poprvé, přiznám se, že jsem ji celou probrečela, rozhodně to však nepovažuji za slabost, naopak. Byl to pláč potřebný a velmi očistný. Teď už se vždycky těším, až se každý večer zaposlouchám. Je tak důležité slyšet, že středem všeho - a skoro se to slovo bojím takhle napsat a ještě zvýraznit (ale už se to učím) - tedy že středem všeho jsem JÁ. Teprve pak může dobře fungovat to všechno okolo. Jak nemám ráda povinné činnosti, myslím, že tuto meditaci by si měla poslechnout alespoň jednou za svůj život “povinně” snad každá máma."
Vendula
Tahle relaxace je prostě nádherná! Ty jsi master relaxace! A ta nádherná melodie u toho. Skvěle se to doplňuje s těmi obrazy vesmíru. Oceňuju hodně i to dýchání na začátku, hlavně vypuštění všeho i se zvukem, to mi dost pomáhá.
Jola
Díky Vám se učím si správně udělat čas na sebe i když jsem s dětmi. I ty malé chvilky si vychutnat. Umíte vše tak klidně a nenáslnitě popsat a říct ve vašich relaxacích a příspěvcích.
Zuzana

Zaposlouchejte se

uvolněte se

věnujte sama sobě lásku a péči, kterou dáváte druhým

Všechny relaxace přehledně

Mateřské

2 relaxace pro spokojenou mámu

Pro mámy, které chtějí pracovat se svými negativními emocemi tak, aby se večer necítily frustrované, podrážděné a s pocitem viny, že to měly zvládnout líp. Pro ženy, které si chtějí mateřství užívat.

Posílení sebelásky

Pro všechny ženy, které chtějí být spokojenější a pozvat do svého života více lásky, sebevědomí a radosti! Protože na vás a vašem štěstí záleží.

Pětiminutovka před výbuchem

Krátká a efektivní relaxace pro upuštění páry. Kratičká, ale velmi efektivní relaxace, která vám pomůže zpracovat nahromaděný vztek a negativní emoce. Zaručeně vás zchladí. Pracuje totiž s moc příjemnou a skvěle fungující vizualizací a vaším dechem.

Po náročném dni

Nástroj, který vás během pár minut spolehlivě uvolní, pohladí po unavené mateřské duši a vlije vám novou, pozitivní energii do žil? Relaxace, která pracuje s dechem a nádhernou vizualizací. Díky ní se budete cítit mnohem lépe, uvolněná a spokojená.

Těhotenské

Pozvání miminka

Relaxace pro všechny ženy, které si přejí otěhotnět. Nechte se provést touto relaxací, která vás hluboce uvolní a vy se odprostíte od tlaku, který můžete v souvislosti s otěhotněním pociťovat. Relaxace Pozvání miminka vám dodá klid a sebedůvěru.

Naladění se na miminko

Čekáte miminko a cítíte, že byste se s ním ráda více propojila? Ráda byste návod, jak se i ve stresových situacích dostat velmi rychle zpátky do klidu, aby to negativně neovlivnilo vaše miminko? Provedu vás tímto napojením a pomocí vizualizace a práce s dechem vám dám nástroj, jak si kdykoli přivodit pocit bezpečí pro sebe i své děťátko. Protože na vás a vašem štěstí záleží.

Hypnoporodní relaxace

5 relaxací pro zdravé, spokojené a sebevědomé těhotenství a porod: Vnitřní klid * Klidná důvěra v krásný porod * Relaxace hlavy a obličeje * Uvolňující relaxace před porodem * Požehnání k porodu

Krásné šestinedělí

posílí vaše sebevědomí čerstvé mámy; připomene vám, jak moc je pro novopečenou maminku důležitá péče o sebe; vás laskavě podpoří v mateřských začátcích, včetně kojení; vám pomůže překonat období emočních výkyvů; relaxační hudba, která má uklidňující vliv jak na ženu tak na novorozené miminko; 24 minut dlouhá relaxace, kterou si můžete poslechnout on-line přímo ze svého telefonu.

Zdarma

Vlny moře

Krátká relaxace, která dokáže kouzla Zklidní vás a příjemně uvolní celé vaše tělo. Ukáže vám, kde leží vaše vnitřní síla. Zvedne vaše sebevědomí. Pohladí vás na duši.

Těhotenské afirmace

Chcete se pozitivně naladit na porod? Hledáte pár slov, která vás uklidní ve vypjaté situaci? Máte v sobě obavy, se kterými se chcete vypořádat?

Po ztrátě miminka

Jako podpora pro všechny ženy, které si touto bolestnou zkušeností procházejí. Jste silnější, než si myslíte.

Vytvořte si svůj vlastní koutek s afirmacemi, na který se budete ráda dívat a který vás nabije pozitivní energií.