Tohle je Tvé šťastné místo

Najdeš zde relaxace a afirmace, které Ti každý den pomohou naladit se na sebe samu a mít úsměv na tváři. 

Relaxace

Nech se mých hlasem provést do hlubokého uvolnění, které Ti během pár minut dobije baterky - stačí na telefonu stiknout play.

Dech

Je skvělý nástroj, který máme vždy u sebe. Nauč se s ním vědomě pracovat v klidu, aby Tě zachránil ve vyhrocených situacích.

Vizualizace

Tělo následuje, kam ho mysl vede. Nejsnazší cesta k tomu, co si ve svém životě přeješ, je vizualizace a energetické nacítění se.

Afirmace

Pomohou Ti v momentech strachů, obav a pochyb. Dodají Ti sebevědomí a klid, když je Ti ouzko nebo se necítíš silná v kramflecích.

Proč relaxace, vizualizace, afirmace...? 

Vědeckých důvodů najdeš spousty, já se s Tebou ale podělím o svou zkušenost. 

Tento přístup jsem objevila během 2. těhotenství prostřednictvím hypnoporodu. Připravovala jsem se poctivě celé těhotenství, ale ani v nejdivočejších snech jsem nedoufala, jaký porod díky tomu prožiju. Až tehdy, když se skrze mě rodil nový život, jsem naplno prožila sílu relaxací, afirmací a vizualizací. Ufff. 

A už jsem je neopustila. Používám je v každodenním životě, práci s klientkami i se svými dětmi. A ty výsledky jsou obrovské. 

Proto je tvořím i pro Tebe. 

Jak to funguje? 

Celý balíček relaxací Ti přijde na e-mail - relaxace můžeš poslouchat online nebo si je stáhnout do svého telefonu či počítače. A pak už jen kdykoli budeš mít prostor pro sebe a nebudeš muset ničemu věnovat pozornost, stiskni "play" a nech se provést mým hlasem. 

Při opakovaném poslechu se Tvé tělo a mysl naučí efektivně spolupracovat

Začátky nejsou snadné, protože jedeme ve starých vzorcích, ale postupně se naučíš naladit na svůj dech a rozdýchat silnou emoci. Pomohou Ti v tom také vizualizace, které ve svých relaxacích používám a které už budete znáš. A v neposlední řadě jsou to afirmace, které jsou pro období pochyb nebo negativních myšlenek, které Ti pomohou překonat. 

Zaposlouchej se

a uvolni se

věnuj sama sobě lásku a péči, kterou dáváš druhým

Kompletní balíček hypnoporodních relaxací a afirmací

Přeješ si jít k porodu klidná, vyrovnaná a sebevědomá?

Chceš se na porod skutečně těšit?

Máš v sobě obavy či strachy, které chceš zpracovat tak, aby negativně neovlivnily Tvůj porod?

Chceš, aby Tvé tělo a mysl dokázaly během porodu efektivně spolupracovat

Přeješ si snadný, hladký a vědomý porod svého dětátka?

Připravila jsem pro Tebe kompletní balíček hypnoporodních relaxací a afirmací, který obsahuje:

 • 5 hypnoporodních relaxací pro těhotenství a porod;
 • audio afirmace pro porod;
 • 10 afirmačních karet k porodu; 
 • 1 relaxaci pro šestinedělí; a
 • relaxační hudbu. 
 • Jako bonus dostaneš měsíc v online klubu My Happy Birth, který Tě kompletně připraví na porod. 

Kápézetka

pro klidnou mámu

Chceš být klidnou a pohodovou mámou?

 • Přijde Ti, že je ve Tvém mateřství příliš moc vzteku a negativních emocí?
 • Hledáš rychlý a dostupný nástroj, jak se kdykoli během dne uvolnit a zhluboka nadechnout?
 • Chceš do svého mateřství vnést více pohody a smíchu?
 • Hodilo by se Ti párminutové uvolnění po náročném dni s dětmi?

Mám pro Tebe těchto 5 hlubokých relaxací

 • Večerní relaxace pro unavenou mámu
 • Výstup na horu Radosti
 • Pětiminutovka před výbuchem
 • Relaxace po náročném dni
 • Relaxace pro posílení sebelásky
 • Bonus: relaxační hudba
 • Bonus: afirmační karty pro spokojenou mámu

Co o relaxacích říkají ženy, které je už poslouchají?

Na Šárčin web jsem narazila pár týdnů před druhým porodem. Klidná máma - přesně tak jsem se chtěla cítit. Po prvním porodu jsem si totiž v sobě nesla velmi nepříjemnou vzpomínku na porod plný bolesti, strachu a momentů, kdy jsem si od personálu v porodnici nechala přesvědčit k zásahům, o kterých jsem byla přesvědčená, že nejsou správné. Přestože jsem poprvé rodila bez komplikací, zůstal ve mně pocit, že jsem prožila něco velmi ošklivého. I když jsem se na druhý porod pečlivě připravovala, vybrala jsem si přátelskou porodnici a vlastní porodní asistentku, moje nervozita z porodu byla v posledních měsících těhotenství velmi silná. Tehdy jsem se rozhodla, že Šárčin kurz hypnoporodu je pro mě to pravé. A nezklamal mě. Relaxace, afirmace, aromaterapie, spousta informací i všechno to, o čem jsem během kurzu potřebovala mluvit, jako by do sebe zapadlo a už po týdnu jsem se přistihla, že se v běžných denních situacích mimoděk usmívam. Když jsem rodila podruhé, všechno bylo úplně jiné. Cítila jsem se silná a odhodlaná. Byla jsem to já, kdo rozhodoval o tom, co se bude dít. Ostatní tu byli pouze proto, aby mě podpořili. V nejtěžších momentech jsem čerpala sílu z relaxací a afirmací z kurzu hypnoporodu. Po porodu jsem cítila obrovskou euforii. Šárčin kurz hypnoporodu proto doporučuju všem ženám, které se rozhodly, že na porod svého dítěte chtějí vzpomínat s vděkem a radostí.
Anna PokrupováAnna Pokrupová, překladatelka a autorka blogu o cizích jazycích a cestování www.annaoulehlova.cz
Šárčin balíček je krásný dárek pro každou nastávající maminku. Už to, že si udělá čas sama na sebe a přitom nemusí nic vymýšlet, protože Šárka ji vším krásně provede. To je něco! Miminko se mi při poslouchání v bříšku krásně vrtělo a já se zbavovala všedního napětí a dopřála si luxus vědomé relaxace. Při poslouchání relaxace Klidná důvěra v krásný porod mi samy od sebe běžely hlavou krásné vizualizace a rty se mi samy zhouply do úsměvu. Balíček chci doporučit všem nastávajícím maminkám, které si chtějí užít těhotenství a mít krásný porod.
KláraIlustrátorka www.klarajanikova.cz
Relaxace a afirmace od Šárky jsou opravdu skvost a asi na ně začínáme mít s miminkem v bříšku závislost 😉 Vždycky jsem se na hodinách jógy těšila na finální relaxaci. Vzhledem k časově náročné práci cvičím spíše doma a díky těmto nahrávkám si můžu udělat relaxaci, kdykoli potřebuji. Nejen při cvičení, ale i během dne, když se potřebuji uvolnit z pracovního napětí a naladit se opět na sebe a svůj dech.
JolaMarketingová koordinátorka
Po celodenním shonu s malým čertíkem a druhým v bříšku jsou Šárčiny relaxace skvělým odreagováním na večer, kdy si můžu vychutnat chvilku jen pro sebe. Příjemná relaxační hudba i Šárčin hlas mi dovoluje se po celém dni uvolnit a odpočinout si. Relaxační balíček mohu z vlastní zkušenosti doporučit všem nastávajícím maminkám. Mně tato hudba velmi pomáhá i v období nevolností. Všechny nahrávky jsou velmi kvalitně zpracované a dostatečně dlouhé pro zrelaxování. Afirmační kartičky jsou pak příjemným bonusem, které budoucí maminku každý den podpoří v pocitu i myšlenkách, že vše probíhá a proběhne v tom nejlepším pořádku. Pozitivní naladění v těhotenství i před porodem je velmi důležité.
Evawww.tapkame.cz
Šárčiny relaxace se už pro mě staly takovou každodenní nutností. Nikdy předtím bych si nemyslela, že se naučím tak rychle relaxovat a "vypnout". Šárčin sametový a podmanivý hlas vás dokáže odpoutat od každodenní reality a přenést do jiné dimenze. A co víc, já u nich pravidelně usínám, takže moje chvílky s relaxacemi jsou opravdu odpočinkové.
TerezaŠperkařka; www.terezacermakova.com
Večerní relaxace pro unavenou mámu: V životě každé mámy jsou dny nebo okamžiky, které by chtěla prožít jinak nebo lépe. Tato relaxace vám pomůže naladit vaše myšlení na pozitivní vlnu, uvědomit si, že pro své dítě jste ta nejlepší máma i to, že vy sama jste tou nejdůležitější osobou. Oddychová relaxace, díky které se každá máma může alespoň na pár minut věnovat jen sama sobě.
LucieBrand Manager
Večerní relaxace pro unavenou mámu: Při poslechu této relaxace mám hřejivý pocit, že jsem jedinečná máma. Pocity vlastní nedostatečnosti mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Svým uklidňujícím stylem mě přivádí na léčivou cestu sebeobjevování a sebelásky a učí mě, jak se maminka může stát sama sobě milujícím rodičem.
Gabriela Maminka dvou synů
Jsem racionálně uvažující člověk a na relaxace moc nejsem, ale jsem moc ráda, že jsem tuhle zkusila. Někdy i to, co člověk tuší, myslí si nebo možná i ví, je dobré slyšet od někoho jiného. A formou této krátké meditace to pro mě bylo příjemně uvolňující.
SilviaSpoluzakladatelka www.slowgraphy.cz
Vedena meditacia pre unavenu mamku mi uvolnila cele telo, skrze coho sa mi dokaze uvolnovat aj mysel. Rychle zregenerovanie i upokojenie, ktore by mohlo trvat aj navzdy... Stale sa vraciam k zvuku a vanku mora, co ma nadalej upokojuje v roznych situaciach.
JulianaArte-terapeutka, nakladatelka
Šári, hned jsem si tvou relaxaci pustila a je to nádhera! Na závěr jsem se přistihla s velkým úsměvem na rtech 😉 Moc díky. Krásný hlas máš a krásná slova říkáš.
MichaelaMaminka dvou dcerek
"Milá Šárko, ráda bych Vám moc poděkovala za nádherné pohlazení na duši v podobě večerní relaxace pro unavenou mámu. Když jsem večerní relaxaci slyšela poprvé, přiznám se, že jsem ji celou probrečela, rozhodně to však nepovažuji za slabost, naopak. Byl to pláč potřebný a velmi očistný. Teď už se vždycky těším, až se každý večer zaposlouchám. Je tak důležité slyšet, že středem všeho - a skoro se to slovo bojím takhle napsat a ještě zvýraznit (ale už se to učím) - tedy že středem všeho jsem JÁ. Teprve pak může dobře fungovat to všechno okolo. Jak nemám ráda povinné činnosti, myslím, že tuto meditaci by si měla poslechnout alespoň jednou za svůj život “povinně” snad každá máma."
Vendula
Tahle relaxace je prostě nádherná! Ty jsi master relaxace! A ta nádherná melodie u toho. Skvěle se to doplňuje s těmi obrazy vesmíru. Oceňuju hodně i to dýchání na začátku, hlavně vypuštění všeho i se zvukem, to mi dost pomáhá.
Jola
Díky Vám se učím si správně udělat čas na sebe i když jsem s dětmi. I ty malé chvilky si vychutnat. Umíte vše tak klidně a nenáslnitě popsat a říct ve vašich relaxacích a příspěvcích.
Zuzana

Vytvoř si svůj vlastní koutek s afirmacemi, na který se budeš ráda dívat a který Tě nabije pozitivní energií.