Jak používat sílu afirmací a relaxací
v denním životě

Relaxace a afirmace

Relaxace jsou audio nahrávky, které si můžete stáhnout nebo poslechnout online. 

  • Zbavíte se fyzického i psychického napětí;
  • Uvolníte se a nabijete se pozitivní energií
  • Přinesou cílený a efektivní odpočinek pro vaše tělo i mysl.

Afirmace je pozitivní formulace, kterou si do života přitahujeme to, co chceme, aby se stalo. Měníme tím tak negativní v pozitivní. Myšlenka, což je prokazatelně existující energie, má obrovskou sílu a tím ovlivňuje život, který žijeme

Je dobré mít afirmace na očích a připomínat si je kdykoli potřebujeme. 

"Každá myšlenka tvoří naši budoucnost." Louise Hay 

Vytvořte si svůj vlastní koutek s afirmacemi, na který se budete ráda dívat a který vás nabije pozitivní energií. 

 

Vyberte si tu svou relaxaci

"Někdy to nejproduktivnější věcí, kterou můžete udělat, je relaxovat." Mark Black 

Relaxace pro spokojenou mámu

Dvě velmi účinné relaxace pro mámy, které mají pocit, že nestíhají, že jsou vyčerpané, že svou mateřskou roli nezvládají tak, jak by chtěly.. a potřebují povzbudit a odpočinout si.

Těhotenský balíček relaxací a afirmací

Hypnoporodní relaxace, které vám pomůže zbavit se strachu z porodu a pozitivně vás na něj naladí. Dodá vám sebevědomí, že porod krásně zvládnete a naladí vás na vaše miminko. 

Afirmace k vytištění a poslechu vás upevní v pozitivním naladění. 

Relaxace si můžete koupit i jednotlivě.

Relaxace zdarma
Vlny moře

Krátká relaxace, díky které se můžete v těhotenství uvolnit kdykoli, kdy cítíte napětí nebo stres. Relaxace není zaměřena na těhotenství, ale na efektivní odpočinek pro tělo i duši. 

8 minut

Co o relaxacích říkají ženy, které je už poslouchají?

Večerní relaxace pro unavenou mámu: V životě každé mámy jsou dny nebo okamžiky, které by chtěla prožít jinak nebo lépe. Tato relaxace vám pomůže naladit vaše myšlení na pozitivní vlnu, uvědomit si, že pro své dítě jste ta nejlepší máma i to, že vy sama jste tou nejdůležitější osobou. Oddychová relaxace, díky které se každá máma může alespoň na pár minut věnovat jen sama sobě.

LucieBrand Manager

Večerní relaxace pro unavenou mámu: Při poslechu této relaxace mám hřejivý pocit, že jsem jedinečná máma. Pocity vlastní nedostatečnosti mizí jako mávnutím kouzelného proutku. Svým uklidňujícím stylem mě přivádí na léčivou cestu sebeobjevování a sebelásky a učí mě, jak se maminka může stát sama sobě milujícím rodičem.

Gabriela Maminka dvou synů

Jsem racionálně uvažující člověk a na relaxace moc nejsem, ale jsem moc ráda, že jsem tuhle zkusila. Někdy i to, co člověk tuší, myslí si nebo možná i ví, je dobré slyšet od někoho jiného. A formou této krátké meditace to pro mě bylo příjemně uvolňující.

SilviaSpoluzakladatelka www.slowgraphy.cz

Vedena meditacia pre unavenu mamku mi uvolnila cele telo, skrze coho sa mi dokaze uvolnovat aj mysel. Rychle zregenerovanie i upokojenie, ktore by mohlo trvat aj navzdy... Stale sa vraciam k zvuku a vanku mora, co ma nadalej upokojuje v roznych situaciach.

JulianaArte-terapeutka, nakladatelka

Šári, hned jsem si tvou relaxaci pustila a je to nádhera! Na závěr jsem se přistihla s velkým úsměvem na rtech ;) Moc díky. Krásný hlas máš a krásná slova říkáš.

MichaelaMaminka dvou dcerek

Děkuji za meditaci. Tvůj klidný hlas mi pomohl zastavit se. Po poslechu meditace se cítím lehčeji, klidněji a jako matka sebevědoměji. Jsem ráda, že jsem mohla strávit čas sama se sebou a napojit se na sebe a své prožívání. Podařilo se mi pustit nepovedené situace s dětmi a začít s čistým štítem. Doporučuju hlavně, když máte doma více malých dětí a mezi nimi kojence.

Denisamáma dvou divoženek, píše blog www.nakupujemespolecne.cz