On-line kurz hypnoporodu přímo pro vás!

6 lekcí v pohodlí vašeho domova.

Individuální on-line lekce dle vašich časových možností. 

On-line kurz hypnoporodu naživo

Tohle je příležitost pro ty, kteří ocení individuální přístupabsolvování kurzu z pohodlí domova (a ne ve skupině 20 lidí). 

Lekce jsou připravovány na míru (například podle toho, zda je to váš první porod nebo ne, zda si potřebujete zpracovat určitá témata či obavy, nebo se třeba připravit na porod po císařském řezu) a jsou vždy on-line (žádná předtočená videa, ale interakce naživo). 

Ke každé hodině dostanete materiál, ve kterém je teorie pro každou lekci, praktická cvičení, odkazy na relaxace a afirmacezadání k procvičování. Můžete se k tomu kdykoli vracet.
Na konci kurzu dostanete všechny lekce přehledně v jednom pdf a k tomu bonusové materiály. 

Potřebovaly byste lekce dopoledne, kdy máte starší dítko ve školce, nebo naopak večer? Výhoda on-line kurzu spočívá právě v tom, že si čas lekcí nastavíme tak, aby vám to vyhovovalo. 

Pro ten nejkrásnější start do života

Co tento kurz obsahuje?

6 lekcí po 1,5 hodině

Teorie a informace

Je důležité porozumět základní fyziologii porodu a pochopit, jak celý proces funguje. Zároveň se dozvíte více o podmínkách těhotenství a porodu
v českém prostředí
. To vše vám pomůže k tomu, abyste mohla potom udělovat skutečně informovaný souhlas se zákroky.

Spolu také připravíme porodní plán a já vám poradím, jaké přírodní prostředky vám mohou v těhotenství, při porodu a po něm pomoci (bylinky, esenciální oleje a homeopatie). 

Relaxace a afirmace

Ta nejpříjemnější část hypnoporodu. Je pro vás připraveno 5 relaxací, 2 audio afirmace a jedny afirmace k vytištění. Zároveň dostanete jednu relaxaci pro šestinedělí jako bonus. Také obdržíte relaxační hudbu, kterou si můžete pouštět, když zrovna nemáte náladu na mluvené slovo. Tuto hudbu a některé
z relaxací můžete použít i přímo při porodu. 

Praktická cvičení

Při každé hodině vám vysvětlím, jak na porod připravit své tělo i mysl. Ať už je to procvičování pánevního dna, masáž hráze, dechové cvičení nebo vizualizace. Na konci každé lekce pro vás budu mít zadání, díky kterému budete moci své tělo postupně připravit a případně zkonzultovat na další lekci. 

Anna Pokrupová

spisovatelka a překladatelka www.annapokrupova.cz
Na Šárčin web jsem narazila pár týdnů před druhým porodem. Klidná máma - přesně tak jsem se chtěla cítit. Po prvním porodu jsem si totiž v sobě nesla velmi nepříjemnou vzpomínku na porod plný bolesti, strachu a momentů, kdy jsem si od personálu v porodnici nechala přesvědčit k zásahům, o kterých jsem byla přesvědčená, že nejsou správné. Přestože jsem poprvé rodila bez komplikací, zůstal ve mně pocit, že jsem prožila něco velmi ošklivého. I když jsem se na druhý porod pečlivě připravovala, vybrala jsem si přátelskou porodnici a vlastní porodní asistentku, moje nervozita z porodu byla v posledních měsících těhotenství velmi silná. Tehdy jsem se rozhodla, že Šárčin kurz hypnoporodu je pro mě to pravé. A nezklamal mě. Relaxace, afirmace, aromaterapie, spousta informací i všechno to, o čem jsem během kurzu potřebovala mluvit, jako by do sebe zapadlo a už po týdnu jsem se přistihla, že se v běžných denních situacích mimoděk usmívam. Když jsem rodila podruhé, všechno bylo úplně jiné. Cítila jsem se silná a odhodlaná. Byla jsem to já, kdo rozhodoval o tom, co se bude dít. Ostatní tu byli pouze proto, aby mě podpořili. V nejtěžších momentech jsem čerpala sílu z relaxací a afirmací z kurzu hypnoporodu. Po porodu jsem cítila obrovskou euforii. Šárčin kurz hypnoporodu proto doporučuju všem ženám, které se rozhodly, že na porod svého dítěte chtějí vzpomínat s vděkem a radostí.

"Když změníte způsob, jakým se na porod díváte, změní se způsob, jakým porodíte." Marie Mongan

 

O mně

Můj druhý porod byl natolik transformačním zážitkem, že jsem se pár měsíců po něm rozhodla stát se lektorkou hypnoporodu. A rok a půl po narození své druhé dcerky jsem se stala dulou pod vedením Michela OdentaLiliany Lammers. Zajímá mě také, jak lze těhotné a rodící ženě pomoci díky aromaterapii a homeopatii. Proto jsem také absolvovala seminář německé porodní asistentky Ingebor Stadelmann

Na konci roku 2019 se nám narodilo třetí miminko a jeho zrození mi jen potvrdilo, jak důležitá byla má předporodní příprava a péče.

Cena kurzu a přihláška

Cena individuálního kurzu připraveného na míru je 12.000 Kč včetně DPH.

Navíc budete mít navždy přístup k relaxacím i afirmacím. Pokud je budu aktualizovat, pošlu vám automaticky novější verzi - pro vaše příští těhotenství. 

Máte-li otázky nebo chcete-li se přihlásit, napište mi na sarka@klidnamama.cz a domluvíme se na podrobnostech. 

Jana

maminka dvouměsíčního chlapečka
Moc Ti děkuji Šári za Tvou podporu během celého těhotenství, ani nevíš jak moc mi to pomohlo. Vzhledem k tomu, že se jednalo o mé první miminko, tak jsem moc netušila co vše mě čeká a na co se připravit, jak vlastně takový porod probíhá a jak to celé funguje. Velmi mi proto pomohl Tvůj hypnoporodní kurz, kdy jsem se mohla ptát na vše co mě zajímá a hezky jsi mi vysvětlila celý proces. To mi hodně pomohlo při samotném porodu i následně v šestinedělí, kdy jsem věděla co mě čeká a nevyděsilo mě tak nic, určitě jsem díky kurzu byla mnohem jistější a celý porod i šestinedělí tak proběhl skoro až v zenovém klidu (teda vzhledem k mé povaze 😀 ). Hodně tomu klidu pomohly i Tvé těhotenské relaxace, které jsem si pouštěla několik měsíců vždy před spaním, krásně mě dokázaly odreagovat od každodenního pracovního shonu a naladit se na miminko. Jsem Ti vděčná za to, že jsem Ti mohla kdykoli napsat, že jsi byla skutečně celé těhotenství, porod i šestinedělí se mnou, dokázala vždy podpořit a přijít s radou, vysvětlením a psychickou podporou ♥ Uspořádala jsi pro mě i předporodní rituál, který byl tak krásně žensky něžný, že bych ho přála každé ženě. Porod nakonec neprobíhal úplně tak jak bych si představovala, ale díky znalostem od Tebe jsem dokázala zůstat v klidu a nastálé situace mě nestresovaly. Samotný porod byl velmi dlouhý a hypnoporodní relaxace pomáhaly jen na samotném začátku, pak vzhledem k velké únavě jsem už najela na takový nouzový režim, ale i tak jsem stále zůstávala celkem klidná. Na šestinedělí vzpomínám také hezky, k čemuž mi hodně pomohl i Tvůj článek o šestinedělí, že člověk vlastně nic nemusí a nemusí mít z toho žádné výčitky (to my ženy moc dobře umíme si pořád něco vyčítat :-)). I když situace nebyla možná ideální, tak na porod vzpomínám ve výsledku moc hezky, vždy je vše o přístupu a o přijetí celé situace. Děkuji za to, že jsi tu pro mě i další maminky, za Tvé inspirativní články a povzbuzující relaxace. Přeji Ti hodně sil do další práce a hlavně radost z každého "Tvého" porodu ♥

Reference

Co o kurzu, relaxacích a afirmacích říkají jiné maminky?

Šárčiny relaxace se už pro mě staly takovou každodenní nutností. Nikdy předtím bych si nemyslela, že se naučím tak rychle relaxovat a "vypnout". Šárčin sametový a podmanivý hlas vás dokáže odpoutat od každodenní reality a přenést do jiné dimenze. A co víc, já u nich pravidelně usínám, takže moje chvílky s relaxacemi jsou opravdu odpočinkové.
TerezaŠperkařka; www.terezacermakova.com
Jelikož jsem sama lektorkou jógy, tak si nejraději tvořím relaxace a meditace sama sobě na míru a skládám si je podle svých potřeb. Tyhle afirmace mě ale velmi překvapily a určitě si je budu budu pročítat a poslouchat často. Dříve jsem afirmace psané od někoho neměla ráda a vždycky jsem si radši tvořila nějaké svoje podle toho, jak jsem se zrovna cítila a co jsem potřebovala. Ale tyhle afirmace k porodu jsou nádherné a tak povzbuzující 🙂 Moc se mi líbila relaxace "vnitřní klid" a "požehnání k porodu". Relaxace mi dodaly klid a uvolnění, ale i odvahu a sebevědomí k porodu.
BarčaLektorka jogy; www.barborasmrcinova.cz
Šárčin balíček těhotenských relaxací a afirmací je krásný dárek pro každou nastávající maminku. Už to, že si udělá čas sama na sebe a přitom nemusí nic vymýšlet, protože Šárka ji vším krásně provede. To je něco! Miminko se mi při poslouchání v bříšku krásně vrtělo a já se zbavovala všedního napětí a dopřála si luxus vědomé relaxace. Při poslouchání relaxace Klidná důvěra v krásný porod mi sami od sebe běžely hlavou krásné vizualizace a rty se mi samy zhouply do úsměvu. Balíček chci doporučit všem nastávajícím maminkám, které si chtějí užít těhotenství a mít krásný porod.
KlárkaIlustrátorka a farmářka; www.klarajanikova.cz
Tvé relaxace a afirmace se mi moc líbily. Pro mě je vždy výzva poslouchat jiné meditace, já mám již svůj styl a způsob. Ale uvědomila jsem si, že to není vždy jen výhodou. Hlavně v těhotenství. Tvé vedení dává jiný pohled, jiné hloubky a „úniky“. Afirmační karty jsou mé oblíbené, mám je vytištěné a připíchnuté na mé barevné nástěnce před sebou. Už tam pomalu mizí pracovní věci a jsou tam teď obrázky dětí, miminka v bříšku a afirmace. Je to hezké a dovoluji si to vlastně poprvé v životě.
VěraMatka, koučka a motivátorka, podnikatelka, www.happier.cz
Připravovat se na porod formou hypnoporodu není žádná velká práce, bylo to naopak moc příjemné. Relaxace jsem naprosto zbožňovala. Bála jsem se, že během porodu zpanikařím, ale hypnoporod mi dal nástroje, díky kterým jsem zůstala v klidu po celou dobu porodu. I můj partner díky tomu měl svou jasnou roli a hodně mi během porodu pomohl
JulieTajemnice dánské ambasády

Abyste si mohla být naprosto jistá

Pokud se po první lekci rozhodnete, že tenhle kurz pro vás není to pravé nebo že jste čekali něco jiného, napište mi a já vám bez otázek vrátím obratem peníze. 

Kontakt

Telefon

+48 722 202 039

E-mail

sarka@klidnamama.cz