Hurá!

Mám velkou radost, že se na tu parádní třítýdenní jízdu vydáš se mnou!

"Šárko, děkuji za kurz. Bylo to super, v každé kapitole něco, co jsem potřebovala slyšet, abych se mohla posunout dál. Konečně něco, co dává smysl :)"
Andrea Kopáčková
"Nikdy bych nevěřila, kolik se toho dá za 21 dní zvládnout. Pro mě bylo klíčové uvědomit si, že abych mohla dávat, musím mít z čeho. Pomohla jsi mi nastavit vlastní hranice a srovnat si vztah se svou maminkou. Krásných a obohacujících 21 dní."
Renata N.

Co na Tebe v kurzu "Klidnější mámou & sebevědomější ženou za 21 dní" čeká: 

  • Každodenní dávka inspirace a energie
    Každé ráno ode mě v mailu najdeš krátký úkol a k němu vše potřebné. Podle zadání to mohou být pracovní listy, vedená relaxace nebo jiná forma podkladů.
  • Přístup do skupiny
    Na FB jsem vytvořila uzavřenou skupinu jen pro ženy z kurzu. V tomto bezpečném prostředí budeme moci sdílet, dělit se o dojmy a podporovat se navzájem.

Vzhledem k tomu, že žijeme v Polsku, doporučuji platbu online kartou nebo okamžitým převodem. Klasický bankovní převod je možný, ale půjde o zahraniční převod, za který by ti mohla banka strhnout vysoký poplatek. Všechny platební podklady najdeš v e-mailu. Pokud by Ti nešla provést platba z mobilu, zkus to později z počítače. Pokud bys měla jakékoli technické otázky, stačí mi napsat na sarka@klidnamama.cz Jsem tu pro Tebe. 

Potřebuješ pomoct?

Napiš mi na sarka@klidnamama.cz nebo zavolej na +48 722 202 039.

Jsem tu pro Tebe a ráda Ti pomůžu.